Kai į lovas sugula ne tik maži vaikai, bet ir mamos bei tėčiai, tolimoje ir paslaptingoje Martvudo girioje atgyja Marmių miestelis. Jo gyventojai – tai apvalios formos JUODI padarėliai, iš kurių vienas yra Olis ir jis ne toks kaip visi. Jis - GELTONAS!

Vėjų teatras kviečia artimiau susipažinti su Oliu, atkeliavusiu iš Indrės Pavilonytės ir Martyno Pavilonio knygos. “Marmiai: Olis ir dažų kibirėlis” - tai išskirtinė knyga vaikams apie jausmus, pažinimus ir mistiškas nakties būtybes. Visa knygų serija apie Marmius tapo vienareikšmiškai išskirtinė vaikų literatūros kontekste ir pavergė ne vieno jaunojo skaitytojo širdį.

Spektaklyje analizuojamas savito, autentiško žmogaus fenomenas. Apie individualumą, išskirtinumą bei įvairiausius jausmus kūrėjai su vaikais kalbasi dainomis, judesiu bei nepaprasto grožio iliustracijomis. Spektakliu siekiama ugdyti vaikų empatiją, gebėjimą priimti savo ir kitų kitoniškumą.

Spektaklis 5-10 metų vaikams
Trukmė - 55 min.

Po spektaklio bus galimybė įsigyti knygų apie Marmius.

Kūrybinė komanda:
Režisierius ir muzikos autorius - Gabrielius Zapalskis
Aktorius - Danas Kamarauskas
Scenografė ir kostiumų dailininkė - Laura Luišaitytė
Iliustracijų autorius – Martynas Pavilonis
Video animacijų kūrėjas - Kristijonas Zapalskis
Šviesų dailininkas - Ignas Lungevičius
Nuotraukų autorė - Nendrė Žilinskaitė

Bilietus platina kakava.lt

Bilietų kainos:
Bilietas vienam asmeniui 12 eur.

Dviejų asmenų bilietas 22 eur.

Trijų asmenų bilietas 30 eur (Norėdami įsigyti tris bilietus su šia nuolaida - pirkimo metu jau pasirinkus bilietus, prie mėlyno mygtuko turite spausti „Redaguoti“, ten galėsite pasikeisti nuolaidos tipą)

SVARBU! Bilietas reikalingas ir vaikui, ir suaugusiam.

Spektaklio partneriai - literatūros pažinimo programa vaikams ir paaugliams ,,Vaikų žemė”, Knygų serijos apie Marmius autoriai Indrė Pavilonytė ir Martynas Pavilonis, leidykla ,,Alma littera”.
Spektaklį dalinai finansuoja LIETUVOS KULTŪROS TARYBA.