Kontaktai

VšĮ Menų spaustuvė
Šiltadaržio g. 6, 01124 Vilnius
Tel. nr. + 370 5 204 0832 | el.paštas: info@menuspaustuve.lt

Įmonės kodas 125873853 | PVM mokėtojo kodas LT100005682215


Menų spaustuvės darbo laikas sezono metu:

pirmadienis - nedirbame

antradienis - sekmadienis 9:00-22:00

pietų pertrauka 12:00-13:00


Menų spaustuvės administracijos darbo laikas:

pirmadienis - penktadienis 9:00-18:00


BILIETAI.LT kasos darbo laikas sezono metu:

pirmadienis 9:00-18:00

antradienis - sekmadienis 9:00-22:00

pietų pertrauka 12:00-13:00


Darbotekos darbo laikas

pirmadienis - penktadienis 9:00-18:00


Jolita Balandytė
Direktorė
jolita@menuspaustuve.lt
Tomas Peciukonis
Technikos vadovas
tomas@menuspaustuve.lt
+37065991585
Rasa Morkūnaitė
Viešųjų ryšių koordinatorė
komunikacija@menuspaustuve.lt
+37064657101
Rūta Petkevičiūtė
Projektų ir programų koordinatorė
ruta@menuspaustuve.lt
+37060678805
Gabrielė Kundrotaitė
Projektų ir programų koordinatorė
gabriele.kundrotaite@menuspaustuve.lt
+37067154687
Gabrielė Dirmaitė
Renginių vadybininkė / Programos "Atvira erdvė" koordinatorė
renginiai@menuspaustuve.lt
+37065211909
Eglė Jovaišaitė
Infotekos vadybininkė
infoteka@menuspaustuve.lt
+37064572641
Natanas Nainys
Salių administratorius
natanas@menuspaustuve.lt
Matas Manionis
Salių administratorius
matas@menuspaustuve.lt
Danielius Kalasauskas
Salių administratorius
danielius@menuspaustuve.lt
Minijus Vilbrantas
Scenos vadybininkas
minijus@menuspaustuve.lt
Vida Bagdonaitė
Vyr. finansininkė
vida@menuspaustuve.lt
Raminta Bubnelytė
Finansininkė
raminta@menuspaustuve.lt
Juozas Bačelis
Ūkvedys
Jekaterina Ustiugova
Valytoja