Šiuolaikinio cirko akrobatikos dirbtuvės | Džiugas Kunsmanas
Spalio 28 d. 10 val.
Trukmė: 2 val.
Skirta: 6-12 klasių moksleiviams
Registracija: https://bit.ly/JauniJauniems_ŠiuolaikinioCirkoDirbtuvės

Dažniausiai akrobatinius įgūdžius įsivaizduojame kaip itin sudėtingą sugebėjimą, kuriam reikia gimnastinio pasiruošimo ir daugelio metų praktikos. Nors tai padeda, tačiau nėra būtina pradedant. Bent kartą esame bandę padaryti ratlankį/saulutę ar atsistoti ant rankų, taip net nežinodami išbandėme cirko pradmenų, o juos lavinti geriausia kartu su profesionalais! Užsiėmimų metu mokysimės kaip ir nuo ko pradėti ir ką daryti norint tobulėti toliau.

Džiugas Kunsmanas 2017 m. Vytauto Didžiojo Universitete įgijo teatro ir kino vaidybos bakalaurą. Pradėjo bendradarbiavimą su teatro trupe „Teatronas“ ir 2017–2019 m. studijavo šiuolaikinio cirko mokykloje „Flic scuola di circo“ hand to hand ir akrobatikos specialybes. Šiuo metu yra vienas iš pirmojo šiuolaikinio cirko centro Lietuvoje „Cirko Sapiens“ mokytojų. Aktyvus Lietuvos šiuolaikinio cirko asociacijos narys. Taip pat prisideda prie Europos kultūros sostinės Kaunas2022 veiklų. Šiuo metu dirba kaip laisvai samdomas aktorius, šokėjas, akrobatas.

Spalio 23-28 dienomis iniciatyva JAUNI JAUNIEMS kvies į šiuolaikinių scenos menų, kuriuose šokis, teatras, šiuolaikinis cirkas bei gatvės menų pasirodymai, o taip pat ir kūrybinės dirbtuves, apie kūrybiškumą, kūrybinį rašymą, dramaturgiją, muzikos kompozicijas bei šiuolaikinį cirką!

Dar daugiau informacijos apie JAUNI NAUJIEMS: www.menuspaustuve.lt
Programa dedikuota Vilnius 700 metų jubiliejui: www.vilnius700.lt

Menų spaustuvės veiklas remia: Lietuvos kultūros taryba, Vilniaus miesto savivaldybė