Šokio teatras „Dansema“ – vienintelis teatras Lietuvoje, kuriantis šokio spektaklius išskirtinai tik vaikams, švenčia 15-os metų jubiliejų! Ta proga kviečia visus, užaugusius su „Dansema“ ar tik pradedančius su ja susipažinti, atvykti švęsti „Dansemos“ gimtadienio 2022 m. spalio 9 d. Menų spaustuvėje (Šiltadaržio g. 6, Vilnius).

Gimtadienio šventėje mažųjų ir suaugusiųjų lauks paslaptingas „Dansemos“ spektaklių labirintas, įkvepiantis „Dansemos“ filmas ir kūrybinės „Dansemos“ dirbtuvėlės.

Mažuosius žiūrovus ir jų artimuosius pasitiks nuostabūs „Dansemos“ šokėjai Giedrė Subotinaitė, Agnė Ramanauskaitė, Indrė Bacevičiūtė, Raimonda Gudavičiūtė, Elmyra Ragimova, Mantas Stabačinskas, viešnia iš Ukrainos Nadiia Matsiuk, choreografė Birutė Banevičiūtė. Turėsite puikią progą su visais pabendrauti ir judesiu, ir žodžiu.

Labai laukiame ir šeimų, auginančių vaikučius su įvairove ar negalia. Mūsų visi renginiai yra sensoriškai draugiški ir pritaikyti jautriems aplinkai vaikams.

Gimtadienio šventė vyks nuo 10.00 val. iki 15.00 val.
Ateikite, kada galite, ir būkite, kiek norite!

Visų mažųjų žiūrovų patogumui mūsų gimtadienio renginiai neturi pradžios ir pabaigos, vyks visą laiką tarp 10.00 ir 15.00 val. Todėl galite ateiti šeimai patogiu metu ir būti tiek, kiek norėsis.

tel. pasiteiravimui 861402652
www.dansema.lt
info@dansema.lt

Bilieto reikia ir vaikui, ir suaugusiam.
Bilietus įsigyti galima bilietai.lt https://bit.ly/3LcGcpf

Finansuoja projektą Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė.
Partneriai Menų spaustuvė, Teatrų vaikams ir jaunimui asociacija ASITEŽAS.