Kviečiame registruotis į Cirko edukacijos programą!

Kaip ir kasmet, Naujojo cirko savaitgalio festivalio metu, scenos menų atstovus kviečiame registruotis į cirko edukacijos programą. Šiemet jos mokytojai - profesionalai, kuriuos išvysime ir festivalio spektakliuose.

 

Naujojo cirko savaitgalis’18: EDUKACINĖ PROGRAMA

 

Angela Wand ir Stephen Rappapor (Švedija/JAV)

INTUITION IN ACTION workshop

Rugsėjo 4 -6 d. | 10.00 -14.00

Studija III | 30 €

Šios dirbtuvės - vaizduotės pasirinkimams atskleisti skirtas pagrindas, vedantis į išsamią charakterių ir istorijų analizę ir vystymą. Dalyviai skatinami įsileisti, pripažinti ir priimti medžiagą, atsiradusią iš paprasčiausios nežinomybės. Pagrindinis tikslas – dalyviams įgauti didesnį pasitikėjimą savo intuicija, impulsais, vaizduote, idėjomis slypinčiomis įgimtame kūrybiškume.

 

Thomas Monckton (Naujoji Zelandija)

PHYSICAL ARTICULATION FOR COMEDY

Rugsėjo 6 d. | 11.00 – 16.00 (įtraukta 1 valandos pertrauka)

Studija II | 15 €

Fizinės artikuliacijos komedijoje dirbutuvėse – kūno izoliacija, šiuolaikinė pantomima, taikomosios kaukės tecnika (be kaukės), pamėgdžiojimas, objektų manipuliacija ir kontekstinė improvizacija. Šis fizinio teatro judesio technikos įvadas koncentruotas į kūno artikuliaciją, tarpusavio ir objektų interakciją judesio ir erdvės kontekste. Viso to tikslas – sukurti aiškius beteksčius komiškus naratyvus ir ekspresijas. Dirbtuvių metu dalyviai išmoks kaip izoliuoti judesius, naudoti asmeninį ekscentriškumą komiškam pranašumui ir kaip kurti ir griauti ritmą, kad sukurtum juoką.

 

Nanda Suc ir Federico Robledo (Prancūzija) WORKSHOP BASED ON COW LOVE PERFORMANCE

Rugsėjo 7-8 d. | 10.00 – 12.00

Studija III | 20 €

Dirbtuvės, kuriose dirbama trupės „société protectrice de petites idées“ meniniu pagrindu,

naudotu spektaklio „Karvės meilė“ vystymui. Kūno judesys, humoras (antrojo laipsnio, savęs pašiepimas) ir muzika yra pagrindiniai trupės kūrybinio darbo ramsčiai. Čia visada siekiama atsipalaidavimo, juoko ir visiško atsidavimo kūnu. Šiam tikslui įgyvendinti, skatinamas dalyvių judesių ir požiūrių spontaniškumas, unikalių asmenybių raiška ir jas stabdančių elementų naikinimas.

 

Registracija iki rugpjūčio 31 d. > spektakliai@menuspaustuve.lt | registruojantis laiške parašykite savo kontaktinę informaciją ir trumpą savo veiklos apibūdinimą

 

Nuolaidos: studentams ir dalyvaujantiems daugiau nei viename seminare – 30 proc. Programa gali buti tikslinama

 

Jei turite klausimų apie dirbtuvių turinį ar jų autorius, rašykite gintare@menuspaustuve.lt

 

Vieta Menų spaustuvė, Šiltadaržio g. 6, Vilnius