Cirko kūrėjų eskize pasaulį užvaldys drabužiai

Šiuolaikinio cirko kūrėjai Kanta Company rugsėjo 13 d. 17 val. pristatys rezidencijų programos „Kūrybinė vasara Menų spaustuvėje“ metu vykdyto kūrybinio proceso rezultatą - pasirodymo „Clothes and Us“ eskizą.

 

Drabužiai. Mes juos dėvime kiekvieną dieną. Jie būna įvairių dydžių, spalvų ir raštų. Mes praleidžiame daugybę valandų juos pirkdami, skalbdami, džiovindami, lankstydami, vilkėdami ir nusirenginėdami. Šiame pasirodyme drabužiai užvaldys pasaulį - pamatysite, kaip audiniai keičia formą ir atgyja, ir staiga suprasite, kad scenoje nėra nė vieno žmogaus, bet kažkodėl kažkas vis tiek kvėpuoja. Žmogaus formos gobtuvai, kunigai, nuotakos, šilku aptraukti vaiduokliai, monstrai ir judančios drabužių krūvos - visa tai sukuria drabužių valdomą pasaulį, siurrealistinį, bet atpažįstamą dėl jo artumo kasdieniam gyvenimui. Ką mums reiškia drabužiai? Kas mes be drabužių ir kaip jie mus keičia? Ar jie gali mus apsaugoti? Ką jie slepia? Drabužiams užvaldant mūsų pasaulį, stengiamės nusirengti sluoksnius, po kuriais slepiamės, kad atskleistume tikrąją savo tapatybę. Po skalbinių virve gali nutikti bet kas.

 

Sveiki atvykę į „Drabužiai ir mes“ pasaulį, kuriame seksime trijų personažų kelionę, iš įprastos palengva tampančią siurrealistine. Pasirodymas apima objektų manipuliaciją, akrobatiką, kinų stulpą ir dar daugiau jaukioje, intymioje atmosferoje, persipynusioje su absurdiška vaizdine komedija.

 

Kanta Company:
Lyla Goldman (JAV)
Kęstas Matusevičius (LT)
Aino Mäkipää (FI)
 
data: rugpjūčio 13 d. | laikas: 17 val. | vieta: Menų spaustuvės juodoji salė | įėjimas laisvas

DĖMESIO! Vyresniems nei 6 metų asmenims būtina dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ir kt.). Apsaugos priemonių nedėvintys žiūrovai į renginį nebus įleidžiami.
 
Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.