Menų spaustuvės organizuojamas tarptautinis šiuolaikinio cirko festivalis HELIUM, Vilniuje šiais metais vyks rugsėjo 6-11 dienomis ir kvies į įvairialypius, skirtingų cirko disciplinų pasirodymus!

Šių metų festivalio programoje išvysime net tris skirtingų Belgijos šiuolaikinio cirko trupių pasirodymus, išskirtinį Švedijos cirko artisčių pasirodymą, o tai pat ir lietuvių kūrėjų darbus.

Šių metų festivalio tema gvildensime ryšius su savo kūnu, su mums artimiausiais žmonėmis ir galų gale su mus supančia aplinka ir objektais.


Rugsėjo 9 d. 20:00 / rugsėjo 10 d. 16:00
VILNIUS 700 | CARRYING MY FATHER | There There Company (BE)Vieta: Kablys+Kultūra (Aguonų g. 21)Trukmė: 55 min.
Amžius: 10+
https://bit.ly/HELIUM_2022_Bilietai


CARRYING MY FATHER – tai fizinis kartų susitikimas. Keturi cirko artistai dalijasi scena su savo tėvais akrobatiniame spektaklyje, pasakojančiame apie tai, ką reiškia nešti ir būti nešamu. Apie laikymąsi ir paleidimą. Apie jėgą ir konkurenciją. Aštuoni kūnai scenoje nėra vienodai stiprūs, tačiau yra vienodai galingi savo individualumu ir bendravimu. Kartu jie susiduria su senatvės iššūkiais. Kartu jie kuria ryšį tarp tėvo ir sūnaus.
Kai susitinka kartos, gimsta nuostabūs dalykai, šiame akrobatiniame spektaklyje keturi šiuolaikinio cirko artistai scena dalijasi su savo tėčiais. Kas neša, o kas yra nešamas? Kas laikosi, o kas paleidžia? Tai trapus spektaklis apie jėgą ir žaismingą konkurenciją, pasirodyme dalyvaujantys aštuoni vyrai skirtingai stiprūs, bet galingi savo unikalumu – susitinka, išbando vienas kitą ir galų gale pakelia vienas kitą.


Pasirodymas skirtas @Vilnius700 programai.

Visa festivalio programa – www.menuspaustuve.lt

Festivalio partneriai: Lietuvos kultūros taryba, Vilniaus miesto savivaldybė.