Vakaras G arba gyvūnai ir gyvenimai – antrasis Teatro P koncertas, poetinis spektaklis vaikams.

Aktoriai Balys Ivanauskas ir Artūras Dubaka, pasitelkdami lietuvių rašytojų Sigito Gedos, Anzelmo Matučio, Mariaus Marcinkevičiaus, Almos Karosaitės, Justino Marcinkevičiaus eilėraščius ir savas istorijas iš vaikystės, sukūrė koncertą – spektaklį, kuriame pasakojant būtas ir nebūtas istorijas pasineriama į sapnų pasaulį. Čia, beleisdami savas dienas, kiškiai, karvės, karaliai patiria nuotykių ir (o kaip netikėta) keblių problemų, kurias spręsti reikia čia ir dabar. O ar pavyks?

Apie kūrėjus:
* Balys Ivanauskas - aktorius, režisierius, aktyviai dirbantis keliuose Lietuvos teatruose (Stalo teatre, Juozo Miltinio dramos teatre, Kauno miesto kameriniame teatre ir kt.), keli spektakliai nominuoti auksiniams scenos kryžiams. Taip pat kūrėjas užsiima pedagogine veikla - veda teatro pamokas vaikams. Teatro P įkūrėjas.
* Artūras Dubaka - aktorius, kompozitorius, dainų autorius ir atlikėjas, pelnęs ne vieną apdovanojimą už savo kūrybą. Be darbo teatre yra dar ir organizacijos Gydytojai klounai narys. Teatro P įkūrėjas.

„Teatro P” misija – pateikti poeziją taip, kad net ir jos neskaitantys ją pamėgtų, todėl pasirodyme laukiame ne tik poezijos mylėtojų, bet ir nemylėtojų!

Kūrėjai: Balys Ivanauskas ir Artūras Dubaka
Pasirodymo trukmė: 45 min.
Dalyvių amžius: 6 – 10 m.
Organizatorius: Teatras P
Bilietai: https://kakava.lt/.../teatras-p-premjera.../7810/14317