Menų spaustuvės organizuojamas tarptautinis festivalis SPOT, šiais metais Vilniuje vyks jau penktąjį kartą ir visus vilniečius bei miesto svečius pakvies atrasti gatvės menus ir į kasdieninį miesto gyvenimą pažvelgti kiek kitomis akimis.

Tarptautinis gatvės menų festivalis – SPOT vyks liepos 7-10 dienomis, o šių metų festivalio tema – teritorijos ir ribos.

Kasmet festivalis SPOT Vilnių paverčia savotiška žaidimų aikštele, pristatydamas tiek užsienio šiuolaikinius gatvės menininkus, tiek lietuvių kūrėjų darbus, supažindindamas ne tik su įvairia festivalio menine programa, tačiau ir kviesdamas į festivaliui skirtas diskusijas bei edukacijos užsiėmimus. Liepos 7-10 dienomis šiuolaikiniais gatvės menais alsuos tiek Vilniaus senamiesčio gatvelės, tiek atokesnės miesto rajonuose esančios erdvės ir kvescionuos žmonių susikurtas fizines ir vertybines ribas.

Šokio spektakliai, netikėtos instaliacijos, gatvės teatro pasirodymai, interaktyvios ekskursijos ir dar daugiau visko – tarptautiniame gatvės menų festivalyje – SPOT, jau liepos 7-10 dienomis, atvirose Vilniaus erdvėse, nemokamai!


Festivalį globoja - Vilniaus miesto savivaldybė.

Festivalio programą finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė, Lietuvos kultūros taryba, Prancūzų institutas Lietuvoje, Ispanų kultūros fondas.