VIETA: Rotušės aikštė
TRUKMĖ: 6 val., instaliacijas patirti galima, tiek kiek Jums norisi.
NEMOKAMAI

Antrą kartą į festivalį grįžtantis belgų kūrėjas Benjamin Vandewalle šių metų festivalyje pristatys savo patyriminį projektą – „Studio Cité”!

„Studio Cité” – patyriminis projektas, kurio metu vieša erdvė virsta savotiška meno muge, kurią sudaro vienuolika skirtingų Benjamin Vandewalle kūrybinių instaliacijų. Kiekviena instaliacija savaip perteikia žiūrovo žvilgsnį į viešąją erdvę. Kitaip nei teatre, kai pasirodymas yra kuriamas nuo nulio su kruopščiai parinktomis dekoracijomis, apšvietimu ir kūnais, Benjamin Vandewalle pirmiausia dirba su tuo, kas jau yra mieste: gatvėmis, jas sudarančiais architektūriniais elementais, praeiviais, medžiais, oru ir t.t. Šios performatyvios instaliacijos verčia mus panaudoti pojūčius kitaip bei stebėti, patirti realybę nauju kampu. Festivalio lankytojas, čia tampa stebėtoju – atlikėju – žiūrovu. „Studio Cité” instaliacijos veikia autonomiškai, tačiau nuolat rezonuoja viena su kita turinio ir formos atžvilgiu, o svarbiausia jos sąveikauja su auditorija ir miestu.


Festivalį globoja Vilniaus miesto savivaldybė

Festivalis www.700vilnius.lt programos dalis

Festivalio programą remia: Lietuvos kultūros taryba, Vilniaus miesto savivaldybė, Prancūzų institutas Lietuvoje, Ispanų kultūros fondas, Šveicarų kultūros fondas.