SPOT | OHTLI | Djade (MX/CAT)
Birželio 30 d. 21:00 / 23:00
Liepos 1 d. 21:00 / 23:00
Vieta: Pūčkorių pažintinis takas, susitikimo vieta - prie Belmonto krioklių
Trukmė: 50 min.
Reikalinga registracija - https://bit.ly/OHTLI_registracija

NEMOKAMAI


Tarptautinio gatvės menų festivalio SPOT programoje savo pasirodymą, skirtą žaliosioms miesto erdvėms pristatys Meksikos ir Katalonijos kolektyvas „Djade“, kuris ypatingą dėmesį savo darbuose skiria tiesioginiam menininko ir žiūrovo bendravimui.

Birželio 30 ir 31 dienomis, SPOT festivalio metu „Djade“ kolektyvas kvies į pasirodymą Pūčkorių pažintiniame take – „Ohtli“, kuris pasakos apie gyvenimą, transformaciją ir pokyčių priėmimą.

„Ohtli“ – tai kelias, skirtas nedidelei publikai ir jos bendrakeleivei – Klaudijai, kuri SPOT festivalio lankytojus lydės per mitines, senovines bei per naujas istorijas. Kartu su Klaudija auditorija dalinsis patirtimis, akimirkomis ir prisiminimais. Kartu kvėpuosime, stebėsime ir kartu keliausime nepakartojamu keliu.Vaikščioti kartu su grupe žmonių, tyloje ir kartais net kelias savaites yra įprastas meditacinis ritualas, aptinkamas įvairiose Meksikos bendruomenėse, ikikolumbinėje kultūroje. „Djade“ kaip kolektyvo tikslas - stebėti, bendrauti ir dalintis unikalia patirtimi. „Othli“ siekia bendradarbiavimo nuo pirmojo iki paskutinio žingsnio: nuo akimirkos, kai prieš festivalį bendradarbiaujama ir ieškoma graži erdvė, kurioje būtų galima pasivaikščioti, pritaikant dramaturgiją ir scenas, iki pat pabaigos, kai publika prie pasirodymo prijungia savo atmintį, dėmesį ir buvimą šioje akimirkoje.


Autorystė ir režisūra: Claudia Lizeth
Atlikėjai: Claudia Lizeth ir Andrea Paz
Prodiuseris ir platintojas: Jaume Nieto
Kūrybinė parama: Marga Socias
Kūrybinė parama: „FiraTàrrega“ ir „Arrela't“ (Malgrat de Mar savivaldybė)
Padėka: Sebastián Troncoso, Thania Paulinni, Julieta Aurora Santos, Paco Márquez ir kt.


Visa SPOT festivalio PROGRAMA netrukus!

Festivalį globoja - Vilniaus miesto savivaldybė.
Festivalio programą finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė, Lietuvos kultūros taryba, Šveicarų kultūros fondas.
Festivalio edukacijų partneris: Strumi Projects.