2024 m., vasario 14d., trečiadienis, 19:00
Menų Spaustuvė, kišeninė salė

Neverbalinio dainavimo ir judesio spektaklis su cirko elementais ,,Kai rėkiu, niekas manęs negirdi”.

Spektaklis sukurtas laboratorinio teatro principu, eksperimentuojant su balsu ir kūnu, siekiant sukurti sintezę tarp neverbalinio dainavimo, judesio ir cirko elementų. Kūrybinė komanda per balsines ir kūniškas išraiškos priemones bei manipuliaciją su objektais, įkūnija istorijas tų žmonių, kurie atsiduria gatvėje. Galvodama apie šio spektaklio idėją, Armanda apsilankė Vilniaus ,,Carito” laikinuose nakvynės namuose ir bendraudama su ten esančiais gyventojais, bandė suprasti dėl kokių priežasčių žmonės netenka savo namų.

Eini gatve, pamatai žmogų, kuris šaukiasi pagalbos, tačiau apsimeti, kad jo negirdi ir praeini pro šalį. Kai beprotiškai tuščia, o žodžių nepakanka išreikšti tam, dėl ko taip giliai skauda. Kas atsitinka žmogui, kai jis praranda vietą kurioje gyvena, netenka socialinio balso, o žodžiai nebeturi prasmės, nes niekas jų negirdi / nenori išgirsti? Šio spektaklio dramaturgija atskleidžiama per neverbaliai balse įkūnytas būsenas, judesį, cirko elementus ir per kasdienių veiksmų kartojimą, kurioje susikuria kūno ir balso atmintis.


Režisierė: Armanda Rudelytė;
Atlikėjai: Kasparas Bujanauskas, Kristina Baranauskaitė, Lukas Dirsė, Rugilė Jankauskytė, Vaiva Ona Makūnaitė, Justina Biekšaitė;
Kompozitoriai: Ignas Šoliūnas ir Matvii Liadov (UA);
Choreografija: Elmyra Ragimova ir Armanda Rudelytė;
Scenografija ir kostiumai: Kotryna K. Rupainytė.


Bilietus galite isigyti: www.bilietai.lt