Ben J. Riepe kūrinys, paremtas originaliu 2007 m. sukurtu spektakliu „amour espace“.

Ben J. Riepe darbai žinomi dėl savo „klaidžiojimo“ tarp šokio / choreografijos bei vizualiųjų menų, o taip pat dėl vis labiau scenoje panaudojamo muzikos, kompozicijos ir dainos derinio, virstančio įspūdingais visuotinio meno kūriniais.

Naujoji „amour espace“ versija apjungs gyvą muziką ir sodrią šviesų, garso bei atlikimo atmosferą, kuri suteiks žiūrovams itin gilią patirtį, kurioje bus išryškinti mūsų realybės skaitmeniniame amžiuje elementai, o palyginus su 2007 m. versija, asiskleis labiau intuityvus, fizinis bei „gyvuliškas“ atlikimo būdas ir judesys.

„Seniai mąsčiau apie naujos „amour espace“ versijos sukūrimą, todėl pakvietimas atvykti į Kauną ir dirbti su pripažintu šokio teatru AURA bei dešimties šokėjų komanda suteikė mums galimybę leistis į šį nuotykį kartu“, – pasakojo Ben J. Riepe.
Choreografija: Ben J. Riepe.

Šokėjai: Ester Bega, Ludovico Murgia, Heung Won Lee, Julija Mintautė, Kris Dao Nicholls, Natsuho Matsumoto, Marine Fernandez, Pepe Jaimes, Chih-Yuan Yang, Gavin Law.

* Laikantis šiuo metu galiojančių saugumo reikalavimų bei rekomendacijų, į renginį galima patekti pateikus Galimybių pasą.