19:00 Juodoji salė
Andrius Šiurys „šiurrealistique“ (pasaulinė premjera, 2021)
Atlieka Liudas Mockūnas (bosinis saksofonas, kontrabosinis klarnetas)

20:00 Studija III
Gediminas Stepanavičius (kontrabosas, elektronika)

21:00 Juodoji salė
„Ambulance on Fire“ feat. Morta Nakaitė
Muzikos kūrėjos ir atlikėjos: Mėta Gabrielė Pelegrimaitė ir Jūra Elena Šedytė (akustiniai, elektriniai instrumentai, vokalas, elektronika)
Drabužių dizainerė ir scenografė Morta Nakaitė
Šviesų dailininkas Julius Kuršis


Kaina 9EU
www.jauna.org

--
Andrius Šiurys „šiurrealistique“ (2021)
Šiame kūrinyje kompozitorius plėtoja garsovaizdžiais grįstą muzikinės dramaturgijos techniką. Elektroakustiniu garsu kuriami įvaizdžiai, klausytojui asociatyviai sufleruojantys atpažįstamus (patirtus) bei neatpažįstamus (fantastinius, pasąmoninius) reiškinius. Atsisakoma loginio naratyvo, tradicinių muzikinės minties plėtojimo būdų. Dėl šių ypatybių kūrinys artimas siurrealistinio meno estetikai.


Gediminas Stepanavičius (kontrabosas, elektronika)
Elektroakustinė improvizacinė muzika, jungianti kontrabosą bei į jo garsą gyvai reaguojantį kompiuterį.

„Ambulance on Fire“ feat. Morta Nakaitė
Tai bendras alternatyviosios elektroakustinės muzikos dueto ir drabužių kūrėjos Mortos Nakaitės darbas. Trumpinys feat. jame yra esminis, nes kostiumai ir scenografija, kurti vienos originaliausių šalies dizainerių, ne papildo, o drąsiai interpretuoja naujus, dar niekur neskambėjusius grupės kūrinius. „Mūsų muzika gimsta iš kompromisų“, – dueto kūrybos procesą apibūdina jo narės Mėta Gabrielė Pelegrimaitė ir Jūra Elena Šedytė, o Morta Nakaitė už šių kompromisų ieško jos taip mėgstamo absurdo.