TRUKMĖ: apie 75 minutes
KALBA: lietuvių k.
REKOMENDUOJAMAS AMŽIUS: nuo 16 m.

Renginyje galite dalyvauti su asmeniniu arba festivalio dviračiu. Pažymėkite savo pasirinkimą pirkdami bilietus Tiketoje. Mobilieji įrenginiai bus suteikti renginio organizatorių.

LAIKAS: Rugsėjo 15-23 d.
18:00; 18:15; 18:30; 18:45; 19:00; 19:15; 19:30; 19:45; 20:00; 20:15; 20:30; 20:45; 21:00; 21:15; 21:30; 21:45; 22:00
VIETA: Startas menų spaustuvės kiemelyje (Šiltadaržio g. 6, Vilnius)

DĖMESIO! Į renginį žiūrovai bus priimami tik su Galimybių pasu, kurį galima gauti www.gpasas.lt

- Apie pasirodymą -

Pasileisk dviračiu gatvėmis ieškodamas tinkamiausios vietos, kur galėtum paslėpti savo paslaptį. Važiuok tolyn, o nepažįstamų žmonių balsai pakvies tave atrasti naujas ir nežinomas vietas.

„Ir tarė dviratininkas“ kviečia pasivažinėti su išmaniojo telefono programėle. Kol ieškosi slėptuvės, subtilus ir įtraukiantis pasakojimas kvies pagalvoti apie žmones tavo gyvenime. Įrašyk žinutes ir dalinkis jomis su nepažįstamaisiais, kurių niekada nesutiksi. Dviračiu po miestą važiuosi vienas, vakare, be jokio tikslo atrandant laisvės jausmą tiesiog… minti dviratį.

Pasivažinėjime galėsi išbandyti gyvą žaidimą, kuriame atsiveria ryšys tarp viešų ir privačių erdvių, šiuolaikinių technologijų siūlomos komunikacijos poveikis žmogaus patirčiai šiandieniniame pasaulyje. Kaip teigia projekto autoriai, pasivažinėjimo metu sukuriama ne tik galimybė iš naujo pažinti galbūt jau pažįstamas erdves, bet tuo pačiu bent trumpam atitrūkti nuo realybės ir užmegzti intymų dialogą su savimi.

Tik pasirodžiusi premjera „Ir tarė dviratininkas“ („Rider spoke“) Londono Barbican centre buvo išparduota visam sezonui. Interaktyvus, naujai miestą patirti žiūrovus kviečiantis projektas parodytas jau 20 pasaulio miestų.

Braitone įsikūrusi „Blast Theory“ kuria tarptautiniu mastu pripažintą patirtį, kurioje tyrinėjama, kaip mes bendraujame su nepažįstamais žmonėmis ir kaip technologijos formuoja visuomenę.

“Ir tarė dviratininkas” buvo rodytas žiūrovams su įvairiais specialiaisiais poreikiais. Kviečiame dalyvauti spektaklyje su asmeniniu dviračiu, neįgaliojo vežimėliu, mobilumo motoroleriu arba pėsčiomis. Taip pat siūlome pagalbines technologijas, specialiai paruoštus maršrutus ir papildomą pagalbą, įskaitant ir nemokamą bilietą asmeniniam asistentui. Daugiau informacijos rasite spektaklio DUK: https://bit.ly/3hpJ7xL. Jeigu jums reikalinga papildoma vieta asmeniniam asistentui, kviečiame susisiekti su kasa. Dalyvavimo spektaklyje sąlygas galite perskaityti čia: https://bit.ly/2Vl9RqB

---
Vilniaus tarptautinį teatro festivalį „Sirenos“ finansuoja Lietuvos kultūros taryba. Festivalį remia Vilniaus miesto savivaldybė.