Visiems, besidomintiems balsu, kvėpavimu, norintiems sklandžiai ir be baimės kalbėti viešai

TRUKMĖ: 1 val.

Seminaras NEMOKAMAS, tačiau reikalinga registracija el.paštu infoteka@menuspaustuve.lt arba telefonu + 37052 04 08 33.

Kaip galime jausti savo balsą? Kaip paruošti balsą pristatymams, pranešimams, norint sklandžiai šnekėti gyvai ar on-line? Kaip pažinti savo balsą ir jo nebijoti? Kaip nurimti, suteikti sau energijos, artėjant svarbiam renginiui?

Kvėpavimo ir balso sąryšis – Veido raumenų bei kalbos padargų ir balso sąryšis - Balso ir teksto sąryšis

Seminaras tinkamas mokytojams, dėstytojams, lektoriams, studentams, aktoriams, dainininkams, logopedams, direktoriams, žurnalistams, korespondentams, laidų vedėjams, kunigams ir visiems, kurių darbas, profesija susijusi su balsu, taip pat kiekvienams žmogui, kuris nuoširdžiai domisi balso raiškos galimybėmis.

Seminaro programoje – ne tik teorija, bet ir žaisminga praktika.

Seminaro pranešėja ir vedlė – Milda Arčikauskaitė.

Milda Arčikauskaitė – profesionali dainininkė ir balso mokytoja.
Studijavo džiazo vokalą ir teatro vaidybą Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijoje (LMTA) bei Escuela Superior de Arte Dramatico Sevilijoje (ESAD, Ispanija).
Kuria ir inicijuoja menų sintezės projektus, koncertuoja, bendradarbiauja su įvairių sričių menininkais. Naujausias Mildos kūrybinis projektas – „PASAKA – kelionė“ – italų liaudies pasakų skaitymas lietuvių kalba.
Pedagoginį darbą dirba nuo 2007 metų. Dirbo Lietuvos vaikų ir jaunimo centre (LVJC), Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykloje bei privačiai. 2013 metais įkūrė savo mokyklą, kuri vadinasi „Laisvo balso studija“ – ji gyvuoja ligi šiol. Čia vyksta pamokos, konsultacijos, seminarai, koncertai, stovyklos.
Milda nuolat tobulinasi įvairiuose meistriškumo kursuose Lietuvoje ir užsienyje.

Vietų skaičius labai ribotas.
Reikalinga veido kaukė bei galimybių pasas.