Buvimas tarp skirtingų personažų fizinio teatro, socialinės proklamacijos ir šokio žanre. Dėmesys koncentruojamas į judesio ir intonacijos santykį, vyriškumo pasireiškimus ir moralę, taikomasi į kultūros ir socialinių sluoksnių stereotipus. Kaukės pasirenkamos kaip asmeninė gynyba prieš save ir visą pasaulį, bet tikimasi atrasti bendrą pagrindą tiesai ir vilčiai.

„Savo darbais mėginu ribas tarp kūno ir sielos, auditorijos ir scenos; noriu pasidalyti kinetine patirtimi, tyrinėti gryną metafizinį sąžiningumą. Kalbėti apie seksą, panką, romantiką, į kūną sugrįžusią či, juodą dėžę, baltą kubą ir Airiją“.


Trukmė: 40 min.
Datos: gegužės 12 d. 19 val.
Vieta: Menų spaustuvė, Vilnius
Bilietai: bit.ly/bilietai-NBD
Plačiau apie pasirodymą: bit.ly/HOPEHUNT


Oona Doherty - Šiaurės Airijoje kurianti šokio menininkė, studijavusi St. Louise kolegijoje Belfaste, Londono šiuolaikinio šokio mokykloje, Alsterio universitete ir LABAN konservatorijoje Londone. Bakalauro ir magistro studijas menininkė baigė šiuolaikinio meno srityje. 2017 m. įtraukta į „Irish Times“ sudarytą geriausių Airijos menininkų dešimtuką. 2020 m. pelniusi Venecijos bienalės Sidabrinio liūto apdovanojimą.

Choreografija, garsas: Oona Doherty
Dramaturgė, aktorė, menininkė, techninė kelionių vadovė: Sarah Gordon
Šokėja: Sandrine Lescourant - Mufasa; Sati Veyrunes
DJ ir automobilio vairuotojas: Luca Truffarelli ; Maxime Jerry Fraisse
Šviesos technikas: Lisa Marie Barry; John Gunning


Spektaklis yra tarptautinio šiuolaikinio šokio festivalio „Naujasis Baltijos šokis“ programos dalis. Visa balandžio 26 – gegužės 14 d. festivalio programa: www.newbalticdance.lt

Festivalis yra Vilnius 700 programos dalis.