Menų spaustuvės organizuojamas tarptautinis šiuolaikinio cirko festivalis HELIUM, Vilniuje šiais metais vyks rugsėjo 6-11 dienomis ir kvies į įvairialypius, skirtingų cirko disciplinų pasirodymus!

Šių metų festivalio programoje išvysime net tris skirtingų Belgijos šiuolaikinio cirko trupių pasirodymus, išskirtinį Švedijos cirko artisčių pasirodymą, o tai pat ir lietuvių kūrėjų darbus.

Šių metų festivalio tema gvildensime ryšius su savo kūnu, su mums artimiausiais žmonėmis ir galų gale su mus supančia aplinka ir objektais.


Rugsėjo 8 d. 19:00 / rugsėjo 9 d. 19:00

MAN STRIKES BACK | Post uit Hessdalen (BE)Vieta: Menų spaustuvė (Šiltadaržio g. 6)Trukmė: 45 min.
Amžius: 6+
https://bit.ly/HELIUM_2022_Bilietai

Belgų kolektyvo „Post uit Hessdalen“ pasirodymas – MAN STRIKES BACK, tai muzikinis žmonių ir robotų šiuolaikinio cirko spektaklis, skirtas žmonėms ir robotams nuo 6 metų.
Penki mediniai trikampiai, žonglierius ir būgnininkas. Stijn Grupping žongliruoja mėtydamas atšokančius guminius kamuoliukus nuo vieno objekto iki kito, o muzikantas Frederik Meulyzer būgnais kuria ritmą, kartu jie sudaro muzikines harmonijas ir įdomų linijų tinklą, kurį sukuria atšokančių kamuoliukų judėjimas. Šiame pasirodyme viskas priklauso nuo žonglieriaus tikslumo ir jėgos, nuo būgnininko greičio ir reakcijos. Iki kol įsimaišo mediniai trikampiai ir užima naujas pozicijas. Koncertas virsta įspūdinga choreografija, suvienijančia objektus, žonglierių ir muzikantą. Trikampiai atgyja, atskleisdami savo tikrąsias asmenybes. Tačiau kuo gyvesni trikampiai, tuo žonglieriui sunkiau išlaikyti kamuoliukus ore.


Visa festivalio programa – www.menuspaustuve.lt

Festivalio partneriai: Lietuvos kultūros taryba, Vilniaus miesto savivaldybė.