Grupei Vilniaus Energija - jau 8 metai! Ta proga rengiame specialų koncertą Menų spaustuvės kiemelyje Vilniuje.

Vilniaus Energija - tai avangardinio repo atlikėjo Žygimanto Kudirkos – Mesijaus ir eksperimentinio džiazo bei elektroninės muzikos kūrėjo Ado Gecevičiaus duetas.

Visus 8 metus grupė aktyviai lindėjo studijoje, koncertavo klubuose, festivaliuose ir netikėtose erdvėse.

Taip pat rodėsi meniniuose kontekstuose: Nacionalinėje dailės galerijoje įgarsino paveikslą, sukūrė garso takelį Roberto Narkaus ir Jokūbo Čižiko filmui Lenktynės, atliko pasirodymus Vilniaus Šiuolaikinio meno centre, Varšuvos šiuolaikinio meno centre Ujazdowski, kultūros centre Rich Mix Londone. Dirbo prie Žygimanto Kudirkos kurtų Alternatyvios realybės audio gidų bei Nidos Meno kolonijoje pristatytos instaliacijos garso takelio.

Kelis metus iš eilės buvo nominuoti ir apdovanoti bene visuose Lietuvoje vykstančiuose apdovanojimuose: M.A.M.A., KlipVid, Lietuvos hip-hop muzikos apdovanojimai.

Spaudos citatos:
Mesijus, yra viena ryškiausių ir originaliausių figūrų Lietuvos muzikinėje scenoje. Jis įrašęs ne vieną klasika jau tapusį avangardinio repo albumą, įvertintas už galvą susukančią vaizduotę ir novatoriškumą.
delfi.lt

Mesijus – vienas drąsiausių eksperimentatorių ir provokatorių Lietuvos scenoje. Konceptualus, kandus, šmaikštus, protingas filologas nuolat ieško ir bando kalbos galimybes muzikoje.
lrt.lt

Surrealūs tekstai kurie nebūtinai rimuojasi, išgalvoti žodžiai, eklektiški eksperimentai - tai vos kelios strėlės jo dėkle. Nuo poezijos renginių iki muzikos festivalių, šis nepaprastas, savitas atlikėjas stulbina publiką kur tik bepasirodytų.
mic.lt

Vaizdo klipai:
Tavo gyvenimas kaip formulė - 1
https://youtu.be/UGDft_JJnyY

Bepilotė mašina:
https://youtu.be/pKFcdwls2kg

Van dance
https://youtu.be/Ab_2i_aoiRY

IQ daktaras
https://youtu.be/wkDoI4P2Ngo

Roberto Narkaus ir Jokūbo Čižiko filmas Lenktynės:
https://vimeo.com/139189989


Prie įėjimo bus galima įsigyti Vilniaus Energijos albumų už specialią jubiliejinę kainą!

Durys atidaromos: 19:00
Koncerto pradžia: 20:30

Įėjimo kaina: 8 Eur
Perkantiems bet kurį albumą: 5 Eur