DOUBLE STAND UP EVENING

Tai dviejų menininkų Raimondas Klezio ir Pauliaus Prievelio kūrybos vakaras. Per vieną vakarą, po vienu stogu galėsite išvyksti du pasirodymus – Raimondo Klezio stand up’ą - koncertą„JAU GERIAU BŪČIAU NEGIMĘS“ ir Pauliaus Prievelio stand up - šokio pasirodymą „AGNES. PIRMA DALIS. PIRMAS VEIKSMAS“. Tarp pasirodymų bus 15 minučių pertrauką.


AGNES. PIRMA DALIS PIRMAS VEIKSMAS ’20-40 min.

Choreografija ir atlikimas - Paulius Prievelis
Muzika - Michelle Gurevich; Poni Hoax feat. Olga Kouklak

Susitikti, nepratarti nė žodžio, vienam nuo kito nenuleisti akių - tai pagrindiniai elementai, kurie sukelia jausmus asmens kūne, mintyse ir pasąmonėje. Tai - tikrais išgyvenimais ir potyriais pagrįstas performansas, privertęs žengti žingsnį iš savo komforto zonos į sritį, kuri man, kaip atlikėjui ir kūrėjui, dar nėra ištirta ir pilnai išnagrinėta. Tad tai, kartu, mano eksperimentas man naujos pasirodymo rūšies link, bei jausmų ir fizinių potyrių interpretacija, kuriuos patyriau po susitikimo su menininke iš Meksikos - Ines Herrera Campa. Spektaklis, tai kolektyvinės patirties renignys, kurio metu žiūrovas aktyviai įsitraukia į pasirodymo procesą.
Šio pasirodymo metu kalbama anglų k.

JAU GERIAU BŪČIAU NEGIMĘS’40 min.

Tekstų autorius ir atlikėjas – Raimondas Klezys

„Jau geriau būčiau negimęs“ tai aktoriaus Raimondo Klezio antrasis monospektaklis pagal jo paties parašytą komedijinio žanro pjesę ir gyvai atliekamas autorines dainas. Kūrinyje paliečiamos temos, kurios įkvėpė jauną kūrėją karantino metu – tai nedarbas, religija ir santykiai. Kiekvienoje scenoje kritiškai, aštriai, satyriškai analizuojamos šios temos, kartais darant išvadą, kad gal „jau geriau būčiau negimęs”.