Lietuviai džiaze turi sukūrę unikalų ir išskirtinį savo kuriamos muzikos paveikslą, tačiau jis už Lietuvos sienų ribų iškeliauja retai. Šio renginio metu klausime rinkos lyderių:

kaip vyksta lietuviško džiazo eksportas?
ką pravartu žinoti atlikėjams?
tinklaveikos principai?
finansavimo mechanizmai?

Šį renginį organizuoja "Vilnius JJAZZ Ensemble" ir Lietuvos džiazo federacija (LDF), kuri siekdama įtvirtinti lietuvišką džiazą tarptautinėje rinkoje atliko du tyrimus. Jų metu Europos džiazo tinklo nariai dalinosi savo įžvalgomis, kurios vėliau buvo pateiktos Lietuvos aukštųjų mokyklų džiazo studentams. Išanalizavus dviejų tyrimų rezultatus šio renginio auditorijai siūloma išgirsti atsakymus į visiems rūpimus klausimus.

LDF būdami Europos džiazo tinklo nariais, dalyvaudami tarptautinėse mugėse (tokiose kaip jazzahead) yra skatinami imtis bendradarbiavimo projektų, kurie pasak reikšmingų džiazo žinovų (Wim Wabbes, Nigel Slee, Raluca Baicu ir t.t.) atveria duris į tarptautinę rinką. Būtent tokį, bendradarbiavimo projektą antroje renginio dalyje auditorijai pristatys Vilnius JJAZZ Ensemble, kurie drauge su grupe Kemaca Kinetic iš Danijos ruošia naują muzikinį kūrinį, džiazo festivaliams pristatomą 2023 vasarą.

Kūrybinių dirbtuvių metu auditorijai siūloma įsilieti į dviejų grupių kolaboracijos procesą, jo metu, kūrinių autorius Kenneth Dahl Knudsen pasidalins kūrybinio proceso eiga ir principais, bei pristatys ritminių piešinių „masterclass“.

Bilietai: https://www.jjamusic.com/.../diskusija-ir-dirbtuves...

I dalis
11-00 : 12-00 – panelinės diskusijos narių prisistatymas
II dalis
12-30-14-00 – panelinė diskusija
III dalis
15.30-17.00 – kūrybinės dirbtuvės

Bilietai: http://www.jjamusic.com/.../diskusija-ir-dirbtuves...

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.