Vilniaus Energijos jubiliejinis koncertas Menų spaustuvės kiemelyje!

Jau šį penktadienį, avangardinio repo ir elektroninės muzikos duetas Vilniaus Energija minės 8 metus scenoje. Ta proga atlikėjai rengia specialų koncertą, kuris vyks Menų spaustuvės kiemelyje Vilniuje.

Vilniaus Energija - tai avangardinio repo atlikėjo Žygimanto Kudirkos – Mesijaus ir eksperimentinio džiazo bei elektroninės muzikos kūrėjo Ado Gecevičiaus duetas.

Pasinaudojusi teisinėmis spragomis, ši kūrėjų grupė oficialiai užregistravo žymios Lietuvos energetikos korporacijos pavadinimą ir dabar naudoja jį savo kūrybiniams tikslams.

Visus 8 metus grupė aktyviai eksperimentavo studijoje, koncertavo klubuose, festivaliuose ir netikėtose erdvėse.

Kelis metus iš eilės buvo nominuoti ir apdovanoti bene visuose Lietuvoje vykstančiuose apdovanojimuose: M.A.M.A., KlipVid, Lietuvos hip-hop muzikos apdovanojimai.

Jubiliejinio koncerto metu nuskambės kūriniai ir iš naujausio albumo, kurį grupė išleido netikėtu pavidalu - lazeriniame žibintuvėlyje.

“Per 8 metus išleidome 3 albumus, 6 vaizdo klipus, įgarsinome 1 paveikslą, atlikome soundcheką per 1 minutę, turėjome kone 100 pasirodymų Lietuvoje, Europoje ir apie Europą, o pirmus 3 metus tiesiog lindėjome studijoje”, - pasakoja grupės vokalistas Žygimantas Kudirka - Mesijus.

Proginis koncertas vyks šį penktadienį, liepos 23 d., Menų spaustuvės kiemelyje Vilniuje. Durys atidaromos 19:00, koncertas - 20:30.