Kūrybinė vasara Menų spaustuvėje!

Menų spaustuvė jau ketvirtą vasarą kviečia šiuolaikinių scenos menų kūrėjus bei jų grupes į trumpalaikę vasaros rezidenciją!

Laukiami profesionalai, kurie ieško erdvės kūrybiniam procesui plėtojant šiuolaikinio cirko, meno viešojoje erdvėje ar šiuolaikinio teatro vaikams ir jaunimui projektus.

Tai yra galimybė nepriklausomiems menininkams ar organizacijoms vasarą skirti intensyviam praktiniam kūrybiniam procesui ir neatlygintinai naudotis Menų spaustuvės patalpomis (Juodąja sale, Kišenine sale, Stikline sale, Studija II ar Studija III) bei patalpose esančia technine įranga.

Atrinkti projektai bus pakviesti vykdyti savo kūrybines idėjas Menų spaustuvės erdvėse 2023 m. liepos (Juodojoje salėje) ir liepos-rugpjūčio (Kišeninėje salėje, Stiklinėje salėje, Studijoje II ar Studijoje III) mėnesiais.

Atviro kvietimo metu iki gegužės 31 d. (imtinai) kūrėjai ir jų grupės kviečiami pildyti anketą dalyvavimui programoje „Kūrybinė vasara Menų spaustuvėje“, anketą rasite - https://bit.ly/KūrybinėVasara2023

Kilus klausimams ar techniniams nesklandumams pildant paraišką kreiptis el. paštu: gabriele.kundrotaite@menuspaustuve.lt arba tel. 867154687