Atviras kvietimas meno projektams viešojoje erdvėje!

Menų spastuvė dalinasi IN SITU atviru kvietimu, kuris skirtas meno projektams viešoje erdvėje! Į šį kvietimą pirmą kartą gali aplikuoti ir kūrėjai iš Lietuvos! Tai projekto (UN)COMMON SPACES etapas, kuris iš dalies finansuojamas Europos Sąjungos programos „Kūrybiška Europa“.

 

IN SITU - Europos meno kūrybos viešojoje erdvėje platforma, kuriai nuo 2021 m. kaip asocijuotas partneris (angl. associate partner) priklauso tarptautinis gatvės menų festivalis SPOT.. IN SITU yra menų ekosistema, jungianti naujos kartos menininkus su skirtingomis auditorijomis, festivalių organizatoriais ir pagrindiniais veikėjais, dalyvaujančiais ekonominiame, politiniame ir socialiniame lygmenyse  visoje Europoje. Nuo 2003 m. IN SITU parėmė daugiau nei 270 menininkų kuriančių netradicinėse erdvėse. Pagrindinė IN SITU misija – teikti paramą pradendantiems ir perspektyviems menininkams (angl. emerging artists) visuose kūrybinio proceso etapuose.

 

Kas yra kylantis menininkas pagal IN SITU?

Tai menininkas ar organizacija, skaičiuojanti 5 pirmuosius savo karjeros metus, kuriantis/i  viešosioms ir netradicinėms erdvėms arba turintis/i  noro dirbti šiose sferose.

 

Svarbu!  Kvietimas skirtas naujų projektų idėjoms, o ne pilnai sukurtiems ir užbaigtiems darbams. Tai galimybė tiems, kas nori tyrinėti, dirbti ir plėtoti savo naujus kūrybinius sumanymus skirtus viešosioms erdvėms.

 

Sužinokite daugiau apie kvietimą paspaudus šią NUORODĄ

  • apie IN SITU platformą ir projektą (UN)COMMON SPACES;

  • kas ir kaip gali aplikuoti;

  • atrankos kriterijus;

  • kokias galimybes ir paramą gauna atrinktas menininkas;

  • kitą praktinę informaciją ir veiklų tvarkaraštį.

 Paraiškos formą pildyti čia: https://bit.ly/INSITU_OpenCall

 

Tai galimybė įgyti naujų kūrybos perspektyvų, pažvelgti į bendravimo su publika ir vietine aplinka būdus, išeiti iš komforto zonos, pritaikyti pasirodymą tam tikrai vietai ir įsitraukti į tarptautinį menininkų tinklą! Paraišką galite pateikti iki spalio 20 d.

Kilus klausimams galite susisiekti ineta@menuspaustuve.lt