Menų spaustuvė pagal...JONĄ TERTELĮ

Menų spaustuvė – visus metus atvira šiuolaikinių scenos menų bendruomenė, kurioje po vienu stogu susijungia dėmesys nevyriausybinėms scenos menų organizacijoms, programos jauniesiems šalies menininkams, erdvės Lietuvos ir užsienio menininkų kūrybiniams procesams bei novatoriški, tarpdisciplininiai šiuolaikinių scenos menų renginiai!

Praėjusiais metais, minėdami Menų spaustuvės gimtadienį pažintiniai pasivaikščiojimai po erdves įgavo naują formatą! Lankytojus kvietėme plačiau susipažinti su Menų spaustuve bei išgirsti unikalias istorijas ne tik iš pačių Menų spaustuvės darbuotojų, tačiau ir čia besilankančių kūrėjų, prodiuserių bei menininkų! Istorijos „Menų spaustuvė pagal..“ jau nuskalbėjo iš Vilniaus urbanistinio šokio teatro „LOW AIR“, kompozitoriaus, dainininko Jono Sakalausko bei „Operomanijos“ prodiuserės Anos Ablamonovos lūpų.

Gegužės 20 d., 14 val. savo istorijomis dalinsis kino ir teatro režisierius, ne kartą apdovanotas Auksiniu scenos kryžiumi - Jonas Tertelis! Jonas Tertelis kaip teatro režisierius debiutavo 2014 metais, Menų spaustuvės programos „Atvira erdvė“ metu tearo projektu „YesMoonCan“.

Reikalinga registracija - https://bit.ly/MSpagalJonąTertelį