Menų spaustuvė kviečia prisijungti naujus savanorius!

Naujas Menų spaustuvės sezonas - jau čia pat, tad jam besiruošdami, pildome savanorių komandą.

Ar nori pamatyti, kaip ruošiamasi spektakliui prieš atveriant duris žiūrovams?

O gal tavo galva pilna kūrybinių idėjų, kurias norėtum įgyvendinti?

Jei myli teatrą ir šiuolaikinius scenos menus, esi kūrybingas, iniciatyvus, komunikabilus ir geranoriškas – prisijunk prie Menų spaustuvės bendruomenės ir atrask bendraminčių savanorių būryje.

Savanoriams atsiveria vidinė kultūros įstaigos pusė, leidžianti ne tik susipažinti su visa „virtuve“, bet ir prisidėti prie jos veiklos, tapti svarbiu pagalbininku ir kaupti neįkainojamą komandinio darbo patirtį.

Savanorių rūšys:

* Renginių savanoriai – iniciatyvūs ir vikrūs, viską žinantys ir mielai renginio dalyviams papasakojantys Menų spaustuvės veidai. Renginių savanoriai – dažnai patys pirmieji pasisveikina su žiūrovais, nusišypso tikrindami bilietus ir padeda pasirūpinti sklandžia renginio eiga. Jie taip pat prižiūri erdves ir atlieka kitus darbus, atsižvelgiant į renginio specifiką.

* Kūrybiniai savanoriai – pagal veiklos sritį besidarbuojantys savanorių komandos nariai. Gal būt fotografuoji , maketuoji ar muzikuoji? Esi užsienio kalbos studentas ar ekspertas ir mėgsti versti tekstus? O gal tau be proto įdomu bendrauti su pačiais aktoriais bei atlikėjais ir norėtum padėti moderuoti diskusijas po spektaklių? Įvairiausių pomėgių savanoriai kviečiami prisidėti prie minėtų sričių vystymo.

Už pagalbą - spektakliai, jaukiausi vakarai Menų spaustuvėje ir nauji atspalviai gyvenime

Jei nori prisijungti, siųsk motyvacinį laišką iki rugpjūčio 31d. į laura@menuspaustuve.lt

Jame papasakok kas esi, ką veiki ir ką norėtum veikti pas mus. Paminėk savo amžių, jei turi – savanoriavimo patirtį ir būtinai papasakok, kodėl nori savanoriauti būtent Menų spaustuvėje.