Menų spaustuvė trečią kartą skelbia - Kūrybinę Vasarą!

Programa „Kūrybinė vasara Menų spaustuvėje“ bus plėtojama ir šiais metais. Programos dalyviai turės galimybę naudotis Menų spaustuvės patalpomis bei esančia technine įranga, repeticijoms kuriant savo naujus projektus. Šiais metais, vasaros rezidencijų projekte laukiami šiuolaikinių scenos menų projektai: šiuolaikinis cirkas, menas viešose erdvėse bei šiuolaikinis teatras vaikams ir jaunimui.

Tai – galimybė nepriklausomiems menininkams, nesustoti kurti ir vasarą skirti intensyviam praktiniam darbui. Programos „Kūrybinė vasara Menų spaustuvėje“ atrinktiems dalyviams Menų spaustuvė suteiks:

  • Galimybę rugpjūčio 1-31 dienomis, neatlygintinai naudotis Menų spaustuvės patalpomis (Kišenine sale, Stikline sale, Studija II ar Studija III) bei erdvėse esančia technine įranga.

„Džiaugiamės jau trečią vasarą kviesdami šiuolaikinių scenos menų kūrėjus užpildyti Menų spaustuvės erdves savo idėjų vystymui. Smagu, kad po šių vasaros rezidencijų dalis menininkų sugrįžta jau kaip Menų spaustuvės organizuojamų festivalių dalyviai. Šiais metais laukiame paraiškų iš tų, kurie ieško erdvės kūrybiniam procesui plėtojant šiuolaikinio cirko, meno viešojoje erdvėje ar šiuolaikinio teatro vaikams ir jaunimui projektus. Menų spaustuvė rezidencijų metu gali suteikti erdvę repeticijoms ir techninę įrangą, esant poreikiui organizuojami ir vieši ar uždari darbų eskizų pristatymai, o aplikuoti į Kūrybinę Vasarą gali tiek pavieniai nepriklausomi menininkai ar jų grupės ar organizacijos",- apie šių metų programą pasakoja Menų spaustuvės programų ir projektų koordinatorė Ineta Pliekaitytė. 

Atrinkti menininkų projektai bus pakviesti vykdyti savo kūrybines idėjas Menų spaustuvės erdvėse nuo rugpjūčio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. (suderinus menininkų poreikį ir Menų spaustuvės salių užimtumą). Registracija iki liepos 6 dienos, čia: https://bit.ly/KūrybinėVasara2022


Menų spaustuvės veiklas remia: Lietuvos kultūros taryba, Vilniaus miesto savaivaldybė.