Rezidencijų mainuose dalyvauja Lukas Karvelis (LT) ir Dueditre (IT)

Tarptautinių rezidencijų programos dalyviai Elena Valdetara ir Vittoria Franchina (Dueditre) bei Lukas Karvelis kviečia į rezidencijos Menų spaustuvėje metu vykusių kūrybinių procesų peržiūrą.Dueditre ir Luko Karvelio rezidencijos - tai šokio kolektyvų rezidencijų mainai tarp Menų spaustuvės ir scenos menų centro IDRA Milane, Italijoje. Abi šokio kūrėjų kompanijos kartu dirba Lietuvoje, o vėliau - Italijoje, kur pristatys savo bendro darbo rezultatus.

- Dueditre (Elena Valdetara, VIttoria Franchina) | Italija

Žodis "syn" graikų kalboje reiškia "kartu". Du žmonės, susijungę taip stipriai, kad virsta vienu. Kas nutinka, jei juos atskiriame? Įkvėpimo šiam darbui kūrėjos pasisėmė iš žymiajame Platono dialoge "Puota" Aristofano pasakojamo mito apie trūkstamą kiekvieno žmpgaus pusę. Remdamosis šiuo mitu, Elena ir Vittoria nagrinėja instinktyvią mūsų trauką kitiems žmonėms.

- Lukas Karvelis | Lietuva

Pavasarį rezidencijų programoje pristatęs savo darbo "Blank Spots" eskizą, o vėliau šį darbą parodęs "Naujojo Baltijos šokio'19" festivalyje, Lukas Karvelis vėl neria į kūrybines paieškas. Rezidencijų metu padarytus atradimus šokėjas kol kas laiko paslaptyje ir pristatys žiūrovams ketvirtadienį.

data: rugpjūčio 29 d. | laikas: 18:00
* atvykę į Menų spaustuvę ieškokite nuorodų.
** pristatymai įvyks vienas po kito skirtingose erdvėse