„Be sienų: teatras vaikams ir jaunimui“ kviečia tapti tarptautinio projekto dalimi!

Menų spaustuvė kartu su norvegų partneriais - Assitej Norge ir DAVVI – Center for Performing Arts įgyvendina projektą „Be sienų: teatras vaikams ir jaunimui“, kuris remiamas 2014–2021 m. Europos ekonominės erdvės ir Norvegijos finansinių mechanizmų. Projekto metu bus suformuota 4 spektaklių programa - 1 bendras Lietuvos ir Norvegijos kūrėjų darbas, 2 norvegiški spektakliai ir 1 lietuviškas spektaklis. Programos pristatymas vyks Dusetose, Birštone ir Šiauliuose planuojamas jau 2023 m. sausio 22-28 dienomis!

Kviečiame kartu kurti su Norvegijos kūrėjais!

KVIETIMAS

Galbūt esate ar pažįstate paauglį nuo 13 iki 19 metų, kuriam patiktų šokti ar groti instrumentu? O galbūt slepiate savo vidinį aktorių, rašote eilėraščius ar talentingai švilpaujate? Galbūt mokate daryti triukus su futbolo kamuoliu, o gal jau dabar norite būti performanso atlikėjas bei tapti projekto dalimi, net jei ir neturite jokių akivaizdžių talentų, bet tiesiog manote, kad tai skamba smagiai?

Norvegų choreografė Silje Solheim Johnsen ketina kurti spektaklį Menų spaustuvėje, Vilniuje, ir nori dirbti kartu su paaugliais berniukais iš Lietuvos bei jų šeimos nariais! Spektaklis būtų kuriamas keturis dirbtuvių savaitgalius ir kai kuriais vakarais spalio mėnesį, o premjerą išvystų tarptautinio festivalio KITOKS’23 sausio mėnesį.

Spektaklio kūrimo metu bus suburta profesionali meno komanda iš Norvegijos, kurią sudarys scenografė bei kostiumų dailininkė Kristine Gjems (www.kristinegjems.com), o taip pat muzikantė bei filmų kūrėja.

Norint dalyvauti šiame projekte nereikia daug pasiruošimo: spektaklis kuriamas kartu, repeticijų metu. Visi pasirodymo dalyviai gaus atlygį.

Jei sudominome, siųskite email (anglų k.) - Silje.johnsen@gmail.com su šia informacija:

-Jūsų vardas ir amžius;

-Jūsų suaugusio šeimos nario vardas ir amžius, kurį norėtumėte pasiimti su savimi į sceną;

-Trijų dalykų, kuriuos kiekvienas iš jūsų mėgsta daryti, sąrašas;

-Įrašykite trumpą video su savimi ir šeimos nariu (įsivaizduokite, kad siunčiate Snap Chat‘ą draugui :), kuriame jūs papasakojate bent porą dalykų vienas apie kitą ir kodėl norėtumėte būti šio projekto dalimi.


Laiškų laukiam iki spalio 9 dienos! 

Spektaklio repeticijos planuojamos:

spalio 27-30 d., lapkričio 10-13 d., gruodžio 8-11 d., sausio 12-18 d.

Spektaklio premjera: sausio 19 d.

Spektaklio turas Lietuvoje: sausio 22-28 d.


Jei turite papildomų klausimų, apie kuriamą spektaklį ar visą projektą, galite kreiptis jolita@menuspaustuve.lt