Tarptautinis festivalis KITOKS skelbia lietuviškos programos atranką!

Vaikams ir jaunimui kuriančius scenos menų profesionalus kviečiame dalyvauti Tarptautinio festivalio vaikams ir jaunimui KITOKS’23 lietuviškos programos atrankoje. Festivalis vyks 2023 m. sausio 14-21 d., Menų spaustuvėje, Vilniuje.

Į lietuvišką festivalio KITOKS’23 programą galima siūlyti Lietuvoje sukurtus profesionalius scenos menų kūrinius, skirtus vaikams ir jaunimui nuo 0 iki 18 metų amžiaus.

Spektakliai turi būti sukurti ne anksčiau negu 2020 m. sausio 1 d.

Paraiškų laukiame iki 2022 m. spalio 10 d. (imtinai), o atrankos rezultatai bus paskelbti iki spalio 17 d., paraiška čia - https://bit.ly/KITOKS_OpenCall

Vieną iš atrinktų festivalio KITOKS’23 lietuviškos programos spektaklių taip pat pakviesime dalyvauti Menų spaustuvės kartu su norvegų partneriais Assitej Norge ir DAVVI – Center for Performing Arts rengiamo projekto „Be sienų: teatras vaikams ir jaunimui“ ir remiamo 2014–2021 m. Europos ekonominės erdvės ir Norvegijos finansinių mechanizmų, programoje. Projekto metu bus suformuota 4 spektaklių programa - 1 bendras Lietuvos ir Norvegijos kūrėjų darbas, 2 norvegiški spektakliai ir 1 lietuviškas spektaklis. Programos pristatymas Dusetose, Birštone ir Šiauliuose planuojamas 2023 m. sausio 22-28 d.