Kūrybinės vasaros rezidentai pristato pjesės skaitymą

Rezidencijų programos „Kūrybinė vasara Menų spaustuvėje“ dalyvė Kristina Marija Kulinič rugpjūčio 12 d. 19 val. kviečia į pjesės „Tikslai ir uždaviniai“ skaitymą.


K. M. Kulinič pjesė „Tikslai ir uždaviniai“, buvimą „be 5 minučių 30-ties“, šiandienos pasaulyje pristato kaip tam tikrą problemą: „Mano tėvai tokiu metu jau turėjo dešimtmetį mane, darbus, namą ir šunį, o aš vis dar neišsipildęs „strat-up’eris“ gyvenantis su dar penkiais tokiais pat neišsipildžiusiais kambariokais“. Įkvėpta nugirsto pokalbio apie gyvenimo tikslus, autorė nagrinėja vadinamojo „neišsipildymo“ būseną ir „niekaip nesibaigiančią vėlyvąją paauglystę“, o atsigręždama į banalias buitines situacijas reflektuoja tam tikrą labai keistą šiuolaikinės stagnacijos fenomeną.

Skaitomame tekste gausu necenzūrinės leksikos.

Aktoriai: Laurynas Jurgelis, Raimondas Klezys, Milda Vyšniauskaitė, Modesta Jekeliūnaitė, Milda Naudžiūnaitė, Andrius Mockus.

data: rugpjūčio 12 d. | laikas: 19 val. | vieta: Menų spaustuvės kišeninė salė | įėjimas laisvas

DĖMESIO! Vyresniems nei 6 metų asmenims būtina dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ir kt.). Apsaugos priemonių nedėvintys žiūrovai į renginį nebus įleidžiami.

Projektas remiamas Lietuvos kultūros tarybos.