Menų spaustuvė – visus metus atvira šiuolaikinių scenos menų bendruomenė, kurioje po vienu stogu susijungia dėmesys nevyriausybinėms scenos menų organizacijoms, programos jauniesiems šalies menininkams, erdvės Lietuvos ir užsienio menininkų kūrybiniams procesams bei novatoriški, tarpdisciplininiai šiuolaikinių scenos menų renginiai!


Buvome įpratę kviesti į pažintinius pasivaikščiojimus po Menų spaustuvę, kuriuos vesdavo patys Menų spaustuvės darbuotojai, tačiau šiais metais pažymint 20 metų jubiliejų, pasivaikščiojimus perima ir apie Menų spaustuvę pasakoja kiti. Gegužės 28 dieną užsukti į Menų spaustuvės erdves kvies ir istorijas pasakos dainininkas, kompozitorius, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vadovas – Jonas Sakalauskas!


Jonas Sakalauskas – 2008 metais kartu su „Operomanija“ dalyvavo Menų spaustuvės jaunųjų menininkų programoje – „Atvira erdvė“, ir kaip kompozitorius sukūrė muziką monospektakliui – operai – „Izadora“ bei pelnė „Auksinį scenos kryžių“. Tikim Jonas Sakalauskas apie Menų spaustuvę turi ne vieną įdomią istoriją ir jomis pasidalins jau gegužės 28 dieną, 14 val.!

Reikalinga registracija - https://bit.ly/MSpagalJonąSakalauską

#MenųSpaustuvė #DaugiauNeiScena #Ekskursijos #JonasSakalauskas