Paaugliai kviečiami dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse

Spektaklio apie paauglystę kūrėjai kviečia paauglius į kūrybines dirbtuves rugpjūčio 26-28 d. Menų spaustuvėje. 14-18 metų paaugliai kviečiami dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse ir prisidėti prie spektaklio apie paauglystę kūrimo.

 

Dramaturgės T. Kavtaradze debiutinis režisūrinis spektaklis gilinasi į paauglystės kaip pirmos asmenybinės transformacijos laiką, pirmą krizinį laikotarpį, taip pat kupiną daug jaudinančių patyrimų. Kūrybinė komanda – spektaklio dramaturgė, režisierė Teklė Kavtaradze, aktoriai Gelminė Glemžaitė, Artūras Dubaka, Kristina Marija Kulinič, dailininkas, gatvės menininkas Antanas Dubra, kompozitorius Domas Morkūnas ir vadybininkė Rasa Kregždaitė –  spektaklio kūrimo procesą pradėjo prisimindami ir gilindamiesi į savo paauglystės prisiminimus, patyrimus.  Atėjo laikas susipažinti su šiandieniniais paaugliais, iš pirmų lūpų išgirsti dabartines patirtis, istorijas, skaudulius ir džiaugsmus. 

 

Paaugliai kviečiami įvairiais būdais prisidėti prie spektaklio kūrimo. Kadangi procesas dar yra ankstyvoje stadijoje, kiekvienas dalyvis gali tapti svarbia spektaklio dalimi. Dirbtuvių metų bus naudojami kūrybinio rašymo, praktiniai teatro užsiėmimai, diskusijos. Įvairiapusiškai lavinamas kūrybiškumas. Kūrybinei komandai svarbiausia pažinti kiekvieną individualiai, nors darbas vyks grupėje.

 

Trukmė: 12 valandų [3 dienos; 4 val./per dieną]

Laikas: 10-14 val. 

Data: rugjūčio 26-28 d.

Vieta: Menų spaustuvė, Vilnius

Dalyvavimas nemokamas. 

Registracija: manometainr14@gmail.com iki rugpjūčio 23 dienos. 

 

Kviečiami dalyvauti paaugliai iš visos Lietuvos, tačiau, kadangi dirbtuvės vyks Vilniuje, atvykimu reiktų pasirūpinti patiems.