Vėjų teatras: MARMIAI (premjera!)

spektaklis 5-10 metų vaikams

Indrės Pavilonytės ir Martyno Pavilonio knygos “Marmiai: Olis ir dažų kibirėlis” motyvais

 

trukmė: 60 min

 

vaidina Danas Kamarauskas | režisierius ir kompozitorius: Gabrielius Zapalskis | scenografijos ir kostiumų dailininkė: Laura Luišaitytė | video animacijos: Kristijonas Zapalskis | šviesų dailininkas: Ignas Lungevičius

 

Kai į lovas sugula ne tik maži vaikai, bet ir mamos bei tėčiai, tolimoje ir paslaptingoje Martvudo girioje atgyja Marmių miestelis. Marmiai - VISI JUODI, apvalios formos padarėliai, kurie pasirodo TIK saulei nusileidus. Vėjų teatras kviečia susipažinti su Martvudo girios gyventoju - Oliu, kuris atkeliavo iš Indrės Pavilonytės ir Martyno Pavilonio knygos “Marmiai: Olis ir dažų kibirėlis”.

 

Spektaklio kūrėjai pasakoja apie Marmį Olį, kuris gimė ne toks kaip visi. Jis gimė GELTONAS! Kodėl jis geltonas?! Tai nenormalu!? Ką dabar daryti?! Ką kiti pagalvos?! Olio šeimoje kilo didžiulis chaosas ir Olio šeima nusprendė - NUDAŽYTI jį JUODAI, kad neišsiskirtų iš kitų marmių.

 

Taip Olis ir gyveno, slėpdamas savo tikrąją spalvą, o tuo pačiu ir patį save. Spektaklyje Olis pats viską apdainuos ir papasakos - apie savo šeimą, Martvudo girią, dažus, lietų ir netikėtą pažintį, kuri viską pakeitė.

Spektaklio kūrėjai gvildena savito, autentiško žmogaus temą. Spektaklio režisierius kartu su aktoriumi ieško būdų su vaikais kalbėti apie individualumą, apie tai, kad visi esame skirtingi ir tai - mūsų stiprybė. Spektakliu siekiama ugdyti vaikų empatiją, gebėjimą priimti ir toleruoti kitokius nei aš pats. Šios temos aktualios ne tik vaikams, bet ir tėvams, mokytojams - juk kaip svarbu suprasti vaiko natūralų unikalumą, jį priimti bei skatinti.

 

Spektaklio partneris - vaikų ir jaunimo literatūros festivalis "Vaikų knygų sala". Spektaklį dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba

 

 

menų spaustuvė | juodoji salė
bilietai: nuo 7 Eur | bilietus platina Tiketa
* (pirkti internetu)

 

* Tiketa kasą rasite ir Menų spaustuvėje

 

** Dėmesio! Vėluojantys žiūrovai į renginį neįleidžiami.

 

*** Vyresniems nei 6 metų asmenims būtina dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ir kt.). Apsaugos priemonių nedėvintys žiūrovai į renginį nebus įleidžiami.

 

 

 

RENGINYS VYKSTA:
2020 Spalio 14 d. 16:00
Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Naujienos el. paštu