MS Infoteka | Miro Gavran knygos pristatymas

Pirmajame šį pavasarį Infotekos renginyje - Miro Gavran ir jo kūrinys „Kafkos draugas“.

Miro Gavran (1961, Gornja Trnava, Kroatija) – žymus kroatų dramaturgas, rašytojas, scenaristas.

„Kafkos draugas“ (2011) - savitos struktūros romanas, sudarytas iš fragmentų, kurie susideda į savotišką sudėtingo F. Kafkos gyvenimo, pakilimų ir nuopuolių mozaiką. Su stipriu emociniu užtaisu pasakojama dviejų rašytojų – Franco Kafkos ir Makso Brodo – draugystė, erotika nuspalvinti jų ryšiai su lemiamos reikšmės jų gyvenimui turėjusiomis moterimis. Meilė ir literatūra nuolat susipina jausmingų veikėjų gyvenimo kelyje. Autorius nepaprastai autentiškai, su nostalgijos gaidele vaizduoja pirmuosius XX amžiaus dešimtmečius ir intelektualų gyvenimą Vidurio Europoje, kokios jau seniai nebėra.

Miro Gavran knygos „Kafkos draugas“ pristatyme dalyvaus pats autorius Miro Gavran su žmona aktore Mladena Gavran, Kroatijos Respublikos ambasadorius Krešimir Kedmenec, leidyklos „Gelmės“ vadovė Vida Bėkštienė, žurnalistas ir rašytojas Ramūnas Čičelis, literatūros tyrinėtoja, rašytoja Gintarė Adomaitytė, vertėja Laima Masytė. Žada atvykti ir knygos iliustratorė Aistė Tarabildienė.

RENGINYS VYKSTA:
2020 Kovo 13 d. 17:00
Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Naujienos el. paštu