DANSEMA: Miškas (premjera!)

interaktyvus šokio spektaklis 8-24 mėn. mažyliams


idėjos autorė ir choreografė Birutė Banevičiūtė (LT) | choreografijos bendraautorės ir šokėjos Raimonda Gudavičiūtė (LT/DE), Verena Kutschera (DE) | dailininkė Medilė Šiaulytytė (LT/IT) | kompozitorius Tobias Hagedorn (DE)

rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba,  Kulturamt Frankfurt am Main, Gallus theater, Z-Zentrum | partneriai: Menų spaustuvė, Kauno kultūros centras, Kauno kamerinis teatras

trukmė: 40 min.

Miškas – tai paslaptinga vieta, pilna netikėtų susitikimų su pažįstamais ir nepažįstamais augalais ar miško gyventojais, kurie medžių lapų mirgėjimo šviesoje gali virsti keistomis būtybėmis, kviečiančiomis mažylius naujiems nuotykiams ir atradimams. Tai interaktyvus spektaklis, tad mažieji žiūrovai iki 24 mėn. kviečiami įsijungti į veiksmą pagal poreikį. Jei į spektaklį ateina ir vyresnieji broliai ar sesės, prašome suaugusiųjų paaiškinti, kad jiems teks palaukti spektaklio pabaigos, kad patyrinėtų spektaklio erdvę.

menų spaustuvė | kišeninė salė
bilietai: 7 EUR | bilietus platina Tiketa
* (pirkti internetu)

* Tiketa kasą rasite ir Menų spaustuvėje

** Dėmesio! Vėluojantys žiūrovai į renginį neįleidžiami.

RENGINYS VYKSTA:
2020 Gegužės 31 d. 15:00
2020 Gegužės 31 d. 17:00
Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Naujienos el. paštu