Nacionalinis Kauno dramos teatras: PAVOJINGI RYŠIAI

Christopher Hampton

Pavojingi ryšiai

režisierius: Agnius Jankevičius | kostiumų ir scenografijos dailininkė: Laura Luišaitytė | vaidina: Goda Piktytė, Inga Mikutavičiūtė, Eglė Grigaliūnaitė, Gabrielė Ladygaitė, Daiva Rudokaitė, Vaidas Maršalka, Gintautas Bejeris, Gytis Laskovas

trukmė: 2 val. 30 min. (su pertrauka)

Tai istorija apie aistrą, manipuliaciją, veidmainystę ir pražūtingus tikros meilės ryšius, apie moralinį nuosmukį ir ištvirkimą. Du aristokratai – markizė de Mertėj ir vikontas de Valmontas – pradeda rafinuotą gundymo ir manipuliacijų žaidimą, kad pagyvintų savo nuobodžią egzistenciją. Jų žaidimo įrankiais tampa nekalti žmonės. Markizė de Mertėj, siekdama atkeršyti ją palikusiam meilužiui, pakursto vikontą de Valmontą suvedžioti jo sužadėtinę. Tačiau Valmontui, profesionaliam moterų medžiotojui, jaunutė nekalta mergina yra per lengva užduotis. Jo taikiklyje – dora, religinga ištekėjusi moteris, ir užkariauti tokią tvirtovę – patyrusio mergišiaus reputacijos vertas iššūkis. Jiedu lyg lošėjų pora, paisanti ne jausmų, o tik savo žaidimo taisyklių, kurios aplinkinius šaltakraujiškai paverčia tik naudingomis ar nereikalingomis kortomis. Kai cinikų intrigos susipina, o aukos reaguoja ne visai taip, kaip jie tikėjosi, paaiškėja, jog žaidimo pabaiga bus rimtesnė ir žiauresnė negu abu galėjo įsivaizduoti.

menų spaustuvė | juodoji salė

bilietai: 15 EUR | bilietus platina Tiketa
* (pirkti internetu)

* Tiketa kasą rasite ir Menų spaustuvėje

** Dėmesio! Vėluojantys žiūrovai į renginį neįleidžiami.

RENGINYS VYKSTA:
2019 Lapkričio 14 d. 18:00
Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Naujienos el. paštu