Koncertas: Šuo Leila | Naujojo cirko savaitgalis'19

„Naujojo cirko savaitgalio’19” atidarymo vakarą skiriame susitikimams, karštoms diskusijoms, lengvam pasiūbavimui ar smarkesniam pasišokimui. Rugsėjo 10 dieną 21:30 Menų spaustuvės kieme lauksime festivalio dalyvių, žiūrovų, organizatorių, savanorių, kultūrai neabejingų praeivių, kaimynų ir kiekvieno, norinčio pajusti ore tvyrantį šventės jausmą. Įspūdžiai – jūsų lūpose, gėrimai – kavinės bare, grupė „Šuo Leila” – scenoje.

„Šuo Leila” apie save:

„Kurti ir groti pradėjome 2018 metų sausį. Neilgai trukus mirė mūsų draugų labradoras, kurio garbei prisidengėme pavadinimu „Šuo Leila”, tarsi įamžindami jo atminimą savo kūryboje. Sugrojus poroje koncertų grupės veikla sustojo dėl mokslų ir darbų. Tačiau šiemet, prie grupės prisijungus dar trims nariams, turėdami daug naujų idėjų bei siekių, nusprendėme atgaivinti projektą. Daug eksperimentuodami ir ieškodami, su nauju skambesiu jau laimėjome jaunųjų grupių konkursą „Garažas”, grojome LRT Opus terasoje Palangoje, pasirodysime didžiuosiuose šalies festivaliuose. „Šuo Leila” mums, tai susikurta tobula realybė, kurią mes visi skubame atrasti ir pažinti. Tai tarsi garso takelis mūsų pačių kasdienybei, gimstantis Kalvarijų gatvėje esančioje svetainėje, kurios atmosferą visad bandome perteikti grodami scenoje.”

koncerto pradžia: 21:30
koncerto pabaiga: 22:00
vieta: Menų spaustuvės kiemas
įėjimas nemokamas

https://www.facebook.com/leilathedog/

renginys nemokamas

RENGINYS VYKSTA:
2019 Rugsėjo 10 d. 21:30
Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Naujienos el. paštu