Sirenos 2019 | NUOSTABŪS DALYKAI

PAGAL DUNCAN MACMILLAN PJESĘ

REŽISIERIUS: Kirilas Glušajevas
VAIDINA, IMPROVIZUOJA: Martynas Nedzinskas
DAILININKAS: Antanas Dubra
KOMPOZITORIUS: Dmitrijus Golovanovas
REŽISIERIAUS ASISTENTĖ: Airina Kazlauskaitė

PRODIUSERIS: Teatras „Kitas kampas“

TRUKMĖ: 1 val. 30 min.
PREMJERA: 2018 m.

KALBA: lietuvių
REKOMENDUOJAMAS AMŽIUS: nuo 14 m.

LAIKAS: Rugsėjo 29 d. 14:00
VIETA: Menų spaustuvė, Juodoji salė (Šiltadaržio g. 6)

„Nuostabūs dalykai“ – tai istorija apie paprastą jauną vyrą, gyvenime patyrusį didžiulių išbandymų, bet radusį būdą nepalūžti. Tas stebuklingas būdas – tai nuostabių dalykų, dėl kurių verta gyventi, sąrašas. Ne, tai nėra kokie nors didingi ir sunkiai pasiekiami dalykai. Tai – ledai ant pagaliuko, senų knygų kvapas, šokti rateliu aplink kuprines mokyklos diskotekoj, važiuoti dviračiu nuo Raganų kalno…

Spektaklis prajuokins iki ašarų ir ne sykį privers nuryti gumulą gerklėje. Tai spektaklis apie tave, net jei 1990-аisiais negyvenai Klaipėdoje ir nežinai, kas yra „palivalkė“. Net jei niekada nei tu pats, nei tavo artimieji nesirgo depresija. Nes tai spektaklis apie pačius svarbiausius gyvenime dalykus.

„Nuostabūs dalykai“ pilni nuostabių paradoksų. Spektaklio kūrėjai, kalbėdami apie mirtį, teigia gyvenimą. Rinkdamiesi atviro žaidimo formą – prasiskverbia iki pačios esmės.

Tai nėra įprastas monospektaklis, nors scenoje matome tik vieną puikų aktorių, improvizacijos meistrą, Auksinio scenos kryžiaus laureatą Martyną Nedzinską, kuriam padeda džiazo muzikantas Dmitrijus Golovanovas. Spektaklio veikėjais tampa ir publikos dalyviai, pakviesti į sceną suvaidinti vieną ar kitą istorijos epizodą. „Nuostabūs dalykai“ sykiu yra ir terapija, ir meno kūrinys.

KIRILAS GLUŠAJEVAS

Kirilas Glušajevas – teatro ir kino aktorius, režisierius, improvizacinio teatro ,,Kitas kampas” meno vadovas. Baigė teatro režisūros studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje.

TEATRAS „KITAS KAMPAS“

Teatras „Kitas kampas“ – vienintelis Lietuvoje profesionalus improvizacijų teatras, įkurtas 2009 m. Tai aktorių, režisierių ir muzikantų grupė, rengianti skirtingų formatų pasirodymus: spektaklius, improvizacijų kovas, improvizacijų šou. Teatras rengia seminarus, individualius ir grupinius mokymus, dalyvauja renginiuose, socialiniuose projektuose bei akcijose. Nauji ir itin sėkmingi teatro projektai – „Improvizacijos mokykla“ ir „Vilnius Comedy Fest“.

Bilietai: pirkti internetu

12,20-24 EUR

RENGINYS VYKSTA:
2019 Rugsėjo 29 d. 14:00
Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Naujienos el. paštu