Jauna muzika'19: JÉRÔME NOETINGER (live)

 „Savo gyvai atliekamuose darbuose aš noriu nepamiršti, jog garsas – tai tik oro vibracija. Padedamas įvairių strategijų, aš bandau sukurti tam tikrą garso terpę, garsinę architektūrą” – Jérôme’as Noetinger’is

 

Gimęs 1966 m., Marselyje, Jérôme’as Noetinger’is atrado eksperimentinę muziką per Prancūzų kolektyvą DDAA. Kompozitorius, improvizatorius, garso meininkas, dirbantis su elektroakustiniais prietaisais, kartais kuriantis konkrečiąją muziką studijoje, kartais gyvai atliekantis improvizacinę muziką, naudodamas juostinį magnetofoną Revox B77, magnetinę juostą, analoginius sintezatorius, mikšerinius pultus, garsiakalbius, mikrofonus, įvairius elektroninius buities prietaisus bei savadarbę elektroniką. Jérôme’as koncertuoja solo ir su įvairiais ansambliais, kolaboruoja ir be perstojo turuoja po pasaulį. Jérôme’as yra Metamkine įkūrėjas. Ši organizacija nuo 80-jų metų užsiima alternatyvios muzikos sklaida; jis taip pat yra žurnalo Revue & Corrigée redaktorinės komisijos narys bei įvairių koncertų, konferencijų, parodų ir kino meno renginių kuratorius.

 

Rengiama bendradarbiaujant su Prancūzų kultūros institutu.

menų spaustuvė | juodoji salė

bilietai: 5 Eur | bilietus platina bilietai.lt | renginiui prasidėjus žiūrovai į salę neįleidžiami

 

 

RENGINYS VYKSTA:
2019 Balandžio 24 d. 19:30
Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Infoteka

menų spaustuvės infoteka pradėjo veikti 2009 gegužės 5 d. Tai šiuolaikinė biblioteka, kurios informacijos rinkinį sudaro knygos, periodika, filmų ir garso knygų kolekcijos bei spektaklių vaizdo įrašai.

Daugiau apie Infoteką...

Darbo laikas:
II 13.00–19.00
III 13.00–19.00
IV 13.00 –19.00
V 13.00–19.00
šeštadieniais, sekmadieniais ir pirmadieniais – Infoteka nedirba

Naujienos el. paštu

 

Erdvės

informacija norintiems menų spaustuvės erdvėse rengti projektus

jei jūs norėtumėte naudotis menų spaustuvės erdvėmis spektaklio, koncerto ar kito renginio pristatymui ar repeticijoms, prašome užpildyti renginio anketą ir pateikti ją menų spaustuvei

Skaityti daugiau        Pildyti anketą      Užimtumo kalendorius