MS kinas: MARINA ABRAMOVIĆ: THE ARTIST IS PRESENT

Viliojanti, bebaimė ir kontroversiška Marina Abramovič jau beveik 40 metų plečia meno sąvoką. Savo kūną naudodama kaip įrankį, ji verčia save peržengti ribas ir, kartais net rizikuodama savo gyvybe, kuria performansus, kurie mus šokiruoja, sukrečia ir graudina. Dokumentinis filmas „Marina Abramović: The Artist is Present“ (liet. „Marina Abramovič: dalyvauja menininkė“) seka Marinos Abramovič žingsnius, jai besiruošiant vienam svarbiausių savo gyvenimo momentų – naujos, didžiulės darbų retrospektyvos pristatymui Niujorko Modernaus meno muziejuje. Retrospektyva viename prestižiškiausių pasaulio muziejų – itin įkvepiantis gyvenimo etapas. Tačiau Marinai tai reiškia daug daugiau: tai šansas pagaliau nutildyti klausimą, kurio ji nenustoja girdėti keturis dešimtmečius: „Kodėl tai yra menas?“

režisieriai: Matthew Akers, Jeff Dupre
trukmė: 1h 46 min. | filmas rodomas anglų kalba

 

*MS kinas - naujas Menų spaustuvės renginių ciklas, dedikuotas kino filmams scenos menų temoms ir įsimintiniausioms asmenybėms. Bent kartą per mėnesį ruošiamės jus pakviesti susitikti filmų peržiūroms ir diskusijoms.

susitinkame Menų spaustuvės kavinėje (I aukštas)
kinas nekainuoja

RENGINYS VYKSTA:
2019 Vasario 21 d. 19:00
Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Infoteka

menų spaustuvės infoteka pradėjo veikti 2009 gegužės 5 d. Tai šiuolaikinė biblioteka, kurios informacijos rinkinį sudaro knygos, periodika, filmų ir garso knygų kolekcijos bei spektaklių vaizdo įrašai.

Daugiau apie Infoteką...

Darbo laikas:
II 13.00–19.00
III 13.00–19.00
IV 13.00 –19.00
V 13.00–19.00
šeštadieniais, sekmadieniais ir pirmadieniais – Infoteka nedirba

Naujienos el. paštu

 

Erdvės

informacija norintiems menų spaustuvės erdvėse rengti projektus

jei jūs norėtumėte naudotis menų spaustuvės erdvėmis spektaklio, koncerto ar kito renginio pristatymui ar repeticijoms, prašome užpildyti renginio anketą ir pateikti ją menų spaustuvei

Skaityti daugiau        Pildyti anketą      Užimtumo kalendorius