Naujasis Baltijos šokis'19: SKYSČIAI | W A U H A U S (Estija)

*Baltijos šokio platforma

autoriai-režisieriai: Anni Klein, Jarkko Partanen | atlikėjai: Joanna Kalm, Salla Loper, Karolin Poska, Sigrid Savi, Joonas Tagel | garso dizainas: Heidi Soidinsalo | scenografija ir šviesos: Samuli Laine | prodiuseriai: Evelyn Raudsepp, „Sõltumatu Tantsu Lava“, Julia Hovi, W A U H A U S | parama: „Estonian Cultural Endowment“, „Arts Promotion Center Finland“, „Theater Info Finland“

premjera: 2018 m.
trukmė: 50 min.

Kaip leistis būti pastumtam kieno nors kito?
Pastumtam ne savo valios, o kito?

W A U H A U S „Skysčių“ scenoje kuria slidumo būseną, kai žmogus negali visiškai kontroliuoti savo kūno. Kai visuomenėje vyrauja individualizmas, perfekcionizmas ir nepasitikėjimas, spektaklis kviečia žiūrovus susidurti su empatija, intymumu ir nesėkme.

Pusiau keistas įvykis ant ledo, pusiau gliti orgija. „Skysčių“ kūnai yra pažeidžiami, riboti ir ištirpsta vienas kitame.

Šiame spektaklyje pirmą kartą susitinka Estijos šokėjai Joanna Kalm, Karolin Poska, Sigrid Savi, Joonas Tagelis ir Švedijos aktorė Salla Loper.

W A U H A U S yra Helsinkyje įsikūręs meno kolektyvas, aktyvus šiandienio performanso lauke. Jo kūriniai išreikšti įvairiomis formomis, dažniausiai orientuoti į materialumą, žiūrovų kūną, empatiją ir stiprią audiovizualinę koncepciją.

„Sõltumatu Tantsu Lava“ (STL) – tai teatras ir šiuolaikinio šokio platforma, įsikūrusi Teliskivio kūrybiniame rajone. STL daugiausia dėmesio skiria pasirodymams, susijusiems su judesiu ir kūnu, naudojant šiuolaikinės scenos menams būdingas išraiškingas priemones.

Naujojo Baltijos šokio organizatoriai - Lietuvos šokio informacijos centras ir „Vilniaus festivaliai“

menų spaustuvė | juodoji salė

IŠPARDUOTA | dėmesio: spektakliui prasidėjus, žiūrovai į salę nebeįleidžiami

RENGINYS VYKSTA:
2019 Gegužės 11 d. 20:30
Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Naujienos el. paštu