Šokio naujienos iš Portugalijos | eskizų pristatymai

Pačioje metų sandūroje į spaustuvę atvyko dvi šokėjų komandos iš Portugalijos. Dveji rezidentai ir dar iš tos pačios šalies – retas sutapimas, tad abiejų projektų pristatymus kviečiame išvysti tą pačią dieną!
Abu darbai jau greitai taps pilnais šokio spektakliais, o jų premjeros bus pristatytos vasarį, tarptautiniame šiuolaikinio šokio festivalyje GUIdance 2019. Kūrėjai kviečia į atviras repeticijas ir į bendrą diskusiją mūsų kavinėje.


PROGRAMA

>18.30

juodoji salė
LENTO E LARGO | Jonas & Lander

kūrybinė komanda: Jonas Emanuel Silva Lopes, Lander Patrick De Andrade, Ana Cristina Vaz Da Gloria, Mathilde Aline Bonicel, Lewis Gillon Seivwright 

Įkvėptas dailininko Hieronymous Bosch darbų, vaikinų duetas kuria erdvę, kurioje kartu veikia šokėjai ir robotai. Jie šoka, bučiuojasi, įsakinėja ir paklūsta. Žmonėms ir robotams atliekant sau nebūdingus veiksmus, analizuojamos kiekvieno iš būtybių ypatumų ribos. Spektaklio pavadinimas „Lento e Largo“ reiškią specifinį, liūdesiu persmelktą klasikinės muzikos pobūdį, kurio akcentai spektaklyje nulemia veiksmą ir choreografiją, persikeliančią ir už scenos ribų.

pertrauka

>kišeninė salė
ANESTHETIZE | Maurícia Barreira Neves

choreografė ir šokėja Maurícia Barreira Neves spektaklį kuria su jungtine Portugalijos ir Lietuvos komanda: Beatriz Dias, Vera Martins, Daina Pupkevičiūte, Greta Grinevičiute ir Rūta Butkus 

“Anesthetize” – tai abstraktus eksperimentas apie anestezijos idėją. Gilinimuisi į snūduriavimo ir virtimo zombiu būsenas kūrėjos pasitelkia priešingybę – antrąją feminizmo bangą ir pankų judėjimą, atgaivinusius aptingusią visuomenę 8-ajame dešimtmetyje.


>>renginiai nemokami<<


Menų spaustuvės tarptautinių rezidencijų programą “Print Art On Stage” finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė

RENGINYS VYKSTA:
2019 Sausio 09 d. 18:30
Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Infoteka

menų spaustuvės infoteka pradėjo veikti 2009 gegužės 5 d. Tai šiuolaikinė biblioteka, kurios informacijos rinkinį sudaro knygos, periodika, filmų ir garso knygų kolekcijos bei spektaklių vaizdo įrašai.

Daugiau apie Infoteką...

Darbo laikas:
II 13.00–19.00
III 13.00–19.00
IV 13.00 –19.00
V 13.00–19.00
šeštadieniais, sekmadieniais ir pirmadieniais – Infoteka nedirba

Naujienos el. paštu

 

Erdvės

informacija norintiems menų spaustuvės erdvėse rengti projektus

jei jūs norėtumėte naudotis menų spaustuvės erdvėmis spektaklio, koncerto ar kito renginio pristatymui ar repeticijoms, prašome užpildyti renginio anketą ir pateikti ją menų spaustuvei

Skaityti daugiau        Pildyti anketą      Užimtumo kalendorius