MS kinas: LET'S GET LOST

Let‘s Get Lost

Režisierius: Bruce Weber
Trukmė: 120 min.
1989 m., JAV

„Kiekvienas gali papasakoti istoriją apie Chetą Bakerį. Sukūriau filmą su Chetu, nes norėjau turėti savo istoriją apie jį. Dickas Bockas, „Pacific Jazz Records“ studijos įkūrėjas sakydavo, kad Chetas skambėjo kaip visa džiazo istorija. Jis tuo pat metu buvo ir Louisas Armstrongas, ir Bix‘as Beidebecke, ir Bunny‘is Berriganas.“
Bruce‘as Weberis


Fotografas ir režisierius Bruce‘as Weberis kviečia žiūrovą leistis į kelionę su trimitininku Chetu Bakeriu. Išmaišęs Vakarinę ir Rytinę Amerikos pakrantes, Bakeris galiausiai atsidurs Europoje, o 1987-ieji vos 58-erių sulaukusiam muzikantui taps paskutiniais jo gyvenimo metais. Weberis užfiksuoja paskutines Bakerio akimirkas įrašų studijoje, pokalbius su muzikantais, draugais, buvusiomis žmonomis ir vaikais, kartu apjungdamas ir retą archyvinę medžiagą iš Cheto, dar kylančio trimitininko gyvenimo, iki pat mirties kovojusio su priklausomybe nuo narkotikų ir tapusio vienu svarbiausių džiazmenų visame pasaulyje.

Dokumentinis filmas „Let’s Get Lost“ – tai nespalvotas, tačiau atmosferiškas muzikanto portretas, kuriame švelnus džiazmeno balsas kontrastuoja su grubiu veidu, bylojančiu tragišką jo likimą.

*MS kinas - naujas Menų spaustuvės renginių ciklas, dedikuotas kino filmams scenos menų temoms ir įsimintiniausioms asmenybėms. Bent kartą per mėnesį ruošiamės jus pakviesti susitikti filmų peržiūroms ir diskusijoms

menų spaustuvė | kavinė
kinas nekainuoja

RENGINYS VYKSTA:
2018 Gruodžio 07 d. 18:00
Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Naujienos el. paštu