MS kinas: PINA

"Pina Bausch sukūrė naują meną – šokio teatrą" - sakė režisierius Wimas Wendersas.
Jo filmas „Pina“ nukelia į Vupertalį (Vokietija), kuriame prabėgo 35-eri neprilygstamos ir įtakingos šokio choreografės kūrybos metai. Tai juosta apie pribloškiantį, novatorišką meną ir legendinę šokio trupę. Apie ekspresyviąją modernaus šokio figūrą Piną Bausch, padovanojusią pasauliui šokio revoliuciją.

režisierius: Wim Wenders | trukmė 1 h 43 min

spektaklio anonsas čia

*MS kinas - naujas Menų spaustuvės renginių ciklas, dedikuotas kino filmams scenos menų temoms ir įsimintiniausioms asmenybėms. Bent kartą per mėnesį ruošiamės jus pakviesti susitikti filmų peržiūroms ir diskusijoms.

Menų spaustuvės kavinė (I aukštas)
kinas nekainuoja

RENGINYS VYKSTA:
2018 Lapkričio 06 d. 18:00
Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Infoteka

menų spaustuvės infoteka pradėjo veikti 2009 gegužės 5 d. Tai šiuolaikinė biblioteka, kurios informacijos rinkinį sudaro knygos, periodika, filmų ir garso knygų kolekcijos bei spektaklių vaizdo įrašai.

Daugiau apie Infoteką...

Darbo laikas:
II 13.00–19.00
III 13.00–19.00
IV 13.00 –19.00
V 13.00–19.00
šeštadieniais, sekmadieniais ir pirmadieniais – Infoteka nedirba

Naujienos el. paštu

 

Erdvės

informacija norintiems menų spaustuvės erdvėse rengti projektus

jei jūs norėtumėte naudotis menų spaustuvės erdvėmis spektaklio, koncerto ar kito renginio pristatymui ar repeticijoms, prašome užpildyti renginio anketą ir pateikti ją menų spaustuvei

Skaityti daugiau        Pildyti anketą      Užimtumo kalendorius