VILNIAUS LAPAI'18: Festivalio atidarymo vakaras

parodų atidarymas
Dedikacijų paroda „Išlįsk iš lapų“ | autorius bukinistas Jonas Valonis
„Fotografiniai Vilniaus lapai“ | autoriai Dainius Dirgėla, Benediktas Januševičius ir Vytautas Suslavičius

Dedikacijų paroda „Išlįsk iš lapų“ - tai žvilgsnis atgal į laiką, kai buvo įprasta dovanojamoje knygoje įrašyti palinkėjimą arba sveikinimą. Dedikacijos atskleidžia rašto subtilumą, rašymo būdą. Dedikacijose galima perskaityti šeimos peripetijas, politines tendencijas. Parodoje eksponuojamos 45 knygos su dedikacijomis, kuriose, tikiuosi, užčiuopsite bent mažą dalelę asmeninės ar laikmečio istorijos.
„Fotografiniai Vilniaus lapai“leis pamatyti 2016 ir 2017 metais vykusius festivalius „Vilniaus lapai“ fotografų Dainius Dirgėlos, Benedikto Januševičiausir Vytauto Suslavičiaus akimis

renginys nemokamas

RENGINYS VYKSTA:
2018 Lapkričio 09 d. 18:30
Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Infoteka

menų spaustuvės infoteka pradėjo veikti 2009 gegužės 5 d. Tai šiuolaikinė biblioteka, kurios informacijos rinkinį sudaro knygos, periodika, filmų ir garso knygų kolekcijos bei spektaklių vaizdo įrašai.

Daugiau apie Infoteką...

Darbo laikas:
II 13.00–19.00
III 13.00–19.00
IV 13.00 –19.00
V 13.00–19.00
šeštadieniais, sekmadieniais ir pirmadieniais – Infoteka nedirba

Naujienos el. paštu

 

Erdvės

informacija norintiems menų spaustuvės erdvėse rengti projektus

jei jūs norėtumėte naudotis menų spaustuvės erdvėmis spektaklio, koncerto ar kito renginio pristatymui ar repeticijoms, prašome užpildyti renginio anketą ir pateikti ją menų spaustuvei

Skaityti daugiau        Pildyti anketą      Užimtumo kalendorius