JAUNA MUZIKA'18: Number Eleven (LT) | Age Coin (DK) | KYO (DK)

Finaliniame festivalio „Jauna muzika“ koncerte laukia dozė muzikos išskirtiniam skoniui. Balandžio 28 d., šeštadienį, 19 val. „Menų spaustuvės“ Juodojoje salėje vienoje scenoje susitiks lietuvių eksperimentatorius „Number Eleven“ ir vieni įdomiausių Danijos elektroninės muzikos scenos kūrėjų, duetai „Age Coin“ ir KYO.

„Number Eleven“ (Lietuva)

Number Eleven yra sistema, skirta analizuoti įvairias psichines būsenas ir emocijas, pasitelkiant matematiką ir kvantinę mechaniką, priskiriant joms fizinę formą dirbtinėje erdvėje, kurią atvaizduoja į garsą reaguojančios vizualizacijos. Orkestriniai liūdesio ir pykčio šuorai, draskomi sudėtingų ir greitų ritminių kombinacijų, tampa analitinio mąstymo ataka, konfrontuojančia klausytoją savo pačių juodžiausių ir tamsiausių psichinių būsenų išmėsinėjimu iki beprotybės.

„Age Coin“ (Danija / Denmark)

Eksperimentinį industrinio techno duetą iš Kopenhagos sudaro buvę postpunk grupės „Lower“ nariai Kristianas Emdalis ir Simonas Formannas. Jų muzikoje jungiasi šaltų ritmų ir aštrių triukšmų sluoksniai, kintančios ritminės struktūros. Dueto kūryboje kontrastuoja sunkus techno ir niūraus ambient stiliai, atspindintys Danijos pogrindžio scenos temperamentą. Tarp eksperimentinės kompozicijos ir klubinės muzikos pozicionuojamą muziką kuriantys „Age Coin“ pirmąją savo kasetę išleido 2011, o praėjusiais metais pasirodė antrasis dueto albumas „Performance“.

KYO (Danija / Denmark)

Danų elektroninės muzikos duete KYO groja Hannesas Norrvide'as ir Frederikas Valentinas. Užsienio spaudoje KYO vadinami vienu unikaliausių šiandienos skandinavų elektroninės muzikos scenos reiškinių ir vienu įdomiausių žymaus Danijos muzikos leidybos ženklo „Posh Isolation“ autorių. Duetas balansuoja tarp abstrakčios elektronikos, melancholijos elementų ir sintetinio aiškumo bei ryškių harmonijų. Pirmuosiuose albumuose „Aktuel Musik“ ir „Potentiel

Musik“ KYO muzikoje maišė džiazo, synthpop ir ambient triukšmų elementus. Savo ruožtu, 2017 m. išleistame „I Musik“ deklaruojamas naujas muzikinis naratyvas ir estetinis skonis.

organizatorius: festivalis "Jauna muzika" (Lietuvos kompozitorių sąjunga)

menų spaustuvė | juodoji salė

bilietai: 12-16 eur | bilietus platina - Bilietai.lt (pirkti internetu)

RENGINYS VYKSTA:
2018 Balandžio 28 d. 19:00
Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Infoteka

menų spaustuvės infoteka pradėjo veikti 2009 gegužės 5 d. Tai šiuolaikinė biblioteka, kurios informacijos rinkinį sudaro knygos, periodika, filmų ir garso knygų kolekcijos bei spektaklių vaizdo įrašai.

Daugiau apie Infoteką...

Darbo laikas:
II 13.00–19.00
III 13.00–19.00
IV 13.00 –19.00
V 13.00–19.00
šeštadieniais, sekmadieniais ir pirmadieniais – Infoteka nedirba

Naujienos el. paštu

 

Erdvės

informacija norintiems menų spaustuvės erdvėse rengti projektus

jei jūs norėtumėte naudotis menų spaustuvės erdvėmis spektaklio, koncerto ar kito renginio pristatymui ar repeticijoms, prašome užpildyti renginio anketą ir pateikti ją menų spaustuvei

Skaityti daugiau        Pildyti anketą      Užimtumo kalendorius