experimental šokio spektaklis STATE OF FLOW: IDENTITY

idėjos autorė ir choreografė Agata Pečiul (bendradarbiaujant su šokėjais) | konsultantas Jevgenij Tichonov | šoka: Greta Lukošiūtė, Karolina Auglytė, Gintarė Šulčiūtė, Giedrė Stankevičiūtė, Aura Skulskytė | kostiumų dailininkė Ugnė Smalskytė | muziką gros Jevgenij „DJ RusDawg“ Sizych | šviesų dailininkas Dainius Urbonis

trukmė 60 min. | Organizatorius VšĮ Atvira meno erdvė, Freedom of Movement - FOM

Ar kada teko išgyventi akimirką, kai, regis, dingsta praeitis ir ateitis, išnyksta erdvė ir laikas, pasilieka tik „čia ir dabar“? Taip, tai akimirka, kuri išlaisvina. Visa savo esybe pasineri į dabarties momentą, ištirpsta ribos tarp tavęs ir aplinkinio pasaulio, viskas susilieja į viena… ir tiesiog leidi tėkmei (flow) tave vesti. Flow yra visur. Muzikoje. Judesyje. Gamtoje. Kūne. Gyvenime.

State of flow – tai experimental šokio spektaklis, kokio turbūt dar nesate matę. Jame išryškėja identiteto paieška ir asmenybės augimo kelionė per visus 4 state of flow etapus: struggle stage, release stage, state of flow ir recovery stage. Tai rezultatas ir procesas viename. Scenoje kiekvienas šokėjas siekia pažadinti sąmoningumą judesyje, atverti naujas judėjimo galimybes, reflektuoti savo pojūčius ir realiu laiku dalintis savo patyrimu su esančiais šalia.

Šiame experimental šokio pasirodyme elektroninės muzikos skambesys susipina su daugybe skirtingų šokių stilių: hiphopu, šiuolaikiniu šokiu, poppingu, vogue. Čia kiekvienas judesys yra išjaustas, išieškotas ir tikras.

Prisilieskite prie istorijos apie žmogų, kuris pavargo nuo nuolatinio skubėjimo ir streso. Jis nebenori gyventi visuomenės diktuojamu ritmu: atrodyti ir veikti pagal standartus, mokytis, dirbti ir ilsėtis pagal nustatytas taisykles. Tai žmogus, kuris nuolat ieško. Kuris save pameta, tikėdamasis atrasti. Pasiruoškite nustebti: gali būti, kad jis neįtikėtinai panašus į jus.

 

menų spaustuvė | juodoji salė

bilietai: nuo  10-12eur | bilietai Tiketos kasose* (pirkti internetu) | atkreipkite dėmesį: menų spaustuvėje atsiskaitymas tik grynaisiais, atsiprašome už nepatogumus

*Tiketa nuo šiol - ir menų spaustuvėje

RENGINYS VYKSTA:
2017 Spalio 10 d. 19:00
Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Infoteka

menų spaustuvės infoteka pradėjo veikti 2009 gegužės 5 d. Tai šiuolaikinė biblioteka, kurios informacijos rinkinį sudaro knygos, periodika, filmų ir garso knygų kolekcijos bei spektaklių vaizdo įrašai.

Daugiau apie Infoteką...

Darbo laikas:
II 13.00–19.00
III 13.00–19.00
IV 13.00 –19.00
V 13.00–19.00
šeštadieniais, sekmadieniais ir pirmadieniais – Infoteka nedirba

Naujienos el. paštu

 

Erdvės

informacija norintiems menų spaustuvės erdvėse rengti projektus

jei jūs norėtumėte naudotis menų spaustuvės erdvėmis spektaklio, koncerto ar kito renginio pristatymui ar repeticijoms, prašome užpildyti renginio anketą ir pateikti ją menų spaustuvei

Skaityti daugiau        Pildyti anketą      Užimtumo kalendorius