šokio spektaklis (G)ROUND ZERO

idėja Marius Pinigis | choreografija ir atlikimas Marius Paplauskas, Marius Pinigis | muzika Andrius Stakelė | šviesų dailininkas Vladimiras Šerstabojevas

šokio trupė Nuepiko

trukmė 48 min. 

 

Nuepiko šokio spektaklis „(g)round zero“ Panevėžyje

Tarptautinio pripažinimo sulaukęs, drąsus ir abejingų nepaliekantis šokio trupės „Nuepiko“ spektaklis "(g)round zero" atkeliauja į Vilnių! Gruodžio 18 d. Menų Spaustuvėje charizmatiški, dviejų skirtingų šokio stilių – šiuolaikinio ir gatvės – profesionalai, šokio trupės „Nuepiko“ įkūrėjai – Marius Pinigis, Marius Paplauskas ir Andrius Stakelė – dar sykį kvies kvapą gniaužiančiam ir humoro nestokojančiam reginiui.

 

Vaikystės herojai

„Rokis“, „Terminatorius“, „Gelbėtojai“, „Mirtina kova“, Briusas Lee, Muhammadas Ali, Michaelas Jacksonas, Jimmas Hedriksas, „Backstreet Boys“ ir „All4one“ - šie ir daugelis kitų filmų, jų personažų, muzikos atlikėjų, grupių ir aktorių yra M. Paplausko, M. Pinigio ir A. Stakelės įkvėpimo šaltinis. Todėl „(g)round zero“ nėra tik trijų skirtingų šokėjų sąjunga. Tai taip pat duoklė jų vaikystei ir to meto herojams. Tai duoklė jų laisvei ir drąsai, tam, kad fantazija išliktų.

 

Iššūkis kūrybai ir sau

Seniai vieni kitus pažįstantys menininkai jau kurį laiką jautė norą peržengti savo stiliaus ribas, todėl nusprendė bendradarbiaudami išbandyti vienas kito kūrybines galimybes ir tą sėkmingai daro jau trejus metus, per kuriuos su abejingu nepaliekančiu spektakliu jau spėjo apkeliauti ne tik Lietuvą, bet ir pristatyti spektaklį užsienio šalyse..

 

Kurti spektaklį drauge šokėjus įkvėpė ne tik jų draugystė, bet ir sukaupta įvairi sceninė patirtis ir noras kelti sau naujus iššūkius: „Norėjome sukurti gražų, techniškai išpildytą spektaklį, tačiau taip pat norėjome išlaisvinti savyje gyvenančius vidinius vaikus, pažvelgti į procesą žaismingai ir skirtingų įvaizdžių pagalba iškelti kovos su savimi idėja. To linkime ir žiūrovams: atvykti į spektaklį nesitikint gilaus sceninio akto, o tiesiog atsipalaiduoti, nebijoti išlaisvinti savo vaizduotės ir panirti į kūrybine kelionę kartu su mumis“ – pasakoja Marius Pinigis.

 

Apie šokėjus

Marus Pinigis – profesionalus šiuolaikinio šokio atstovas, savo karjerą pradėjęs Kauno šokio teatre „Aura”. Šiuo metu menininkas aktyviai garsina Lietuvą ir Kauno miestą šiuolaikinio šokio spektakliuose visame pasaulyje. Taip pat M. Pinigis yra projekto „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022” komandos narys, atstovaujantis jaunuosius menininkus. 2018-ais metais menininkui įteikta Kultūros ministerijos Jaunojo kūrėjo premija.

 

Marius Paplauskas – profesionalus video kūrėjas, gatvės šokių atstovas, savo pasiekimais gerai žinomas gatvės šokių bendruomenėje ir atstovaujantis Lietuvą įvairiuose užsienio gatvės šokių čempionatuose.

 

Andrius Stakelė – profesionalus šiuolaikinio šokio atstovas, savo karjerą pradėjęs Kauno šokio teatre „Aura”. Vėliau kurį laiką šokęs Tenerifės saloje Ispanijoje ir Vokietijoje, menininkas ėmėsi elektronikos studijų Danijoje ir šiuo metu yra pripažintas, muziką šokio spektakliams kuriantis, kompozitorius.

 

Spektaklio apdovanojimai

Spektaklio autoriai nominuoti dviejose kategorijose (už spektaklio choreografiją ir už vaidmens atlikimą spektaklyje) „Auksinio Scenos Kryžiaus“ apdovanojimuose;

Spektaklis įvertintas Kauno „Fortūna“;


*** premjera: 2016 m. lapkričio 17 d., Nacionalinis Kauno dramos teatras (Kaunas, Lietuva).

 

Spektaklio video treileris: https://vimeo.com/197178636


Promo video: https://vimeo.com/190127098
                    https://vimeo.com/186136543

menų spaustuvė | juodoji salė
bilietai: 9 EUR | bilietus platina Tiketa
* (pirkti internetu)

* Tiketa kasą rasite ir Menų spaustuvėje

** Dėmesio! Vėluojantys žiūrovai į renginį neįleidžiami.

 

RENGINYS VYKSTA:
2017 Vasario 19 d. 19:00
2019 Gruodžio 18 d. 19:00
Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Naujienos el. paštu