Kauno šokio teatras Aura pristato: Padaryk iš manęs jungiklį

 

Idėja, muzika, garso dizainas – Antanas Jasenka | Choreografija – Birutė Letukaitė
Kostiumai: Olesė Kekienė, Birutė Letukaitė | Šokėjai – Kauno šokio teatro „Aura“ trupė
Technologija: MOTUS – sukurta TZM Kūrybinė Laboratorija.
Trukmė: 50 min

Premjera 2014 balandžio 22 d. | Parodyta Vilniuje, festivalyje „Jauna muzika“

Switch photo by Vytautas Daraskevicius small


Kasdienės jungties paieškos: su savimi, su kitu, su Dievu. Tačiau jungtys sutraukytos, perdarytos. Sumaitotas lytiškumas, vyro – moters santykis, vienas kitą pranokstantys -izmai bruka naujas tiesas ir skelbia naujų dievų erą. Erą, kurioje žmogaus vertę nustatome jau ne mes patys, o sistema, kurią mes arba atitinkame, arba ne. Esame matuojami centimetrais reiškiamomis apimtimis, prekiniais ženklais ar perkamąja galia. Sistemai patinka (uni)sex, (uni)tu ir (uni)jis, nes aš sunkiai paklūsta.

Spektaklis paremtas technologiniu išradimu Motus – belaidžiu prietaisu, verčiančiu šokėjo judesius į muziką. Erdvė aplink šokėją tampa tarsi bekontakčiu paviršiumi, drobe, leidžiančia šokėjui savo judesiais tapyti garsu. Technologija registruoja atlikėjo judesio duomenis, o gestų atpažinimo algoritmai jiems suteikia muzikinę reikšmę.

Technologija sukurta TZM Kūrybinėje Laboratorijoje, daugiau informacijos: http://tzm.lt/motus.

TZM Kūrybinė Laboratorija – tai vieta, kurioje susitinka technokratai su menininkais, kur vyksta meno ir technologijų sintezė, kur gimsta nauji (iš)raiškos būdai, kur prietaisai išprovokuojantys jausmus ir emocijas yra sukuriami.

 

Menų spaustuvė | Juodoji salė

Bilietai: 11,16 € | 38,53 Lt. Bilietu splatina Tiketa (pirkti internetu čia). Likę bilietai 1 val. iki renginio Menų spaustuvėje.
Atkreipiame dėmesį:
Menų spaustuvėje atsiskaitymas tik grynaisiais. Atsiprašome už nepatogumus.

RENGINYS VYKSTA:
2015 Vasario 27 d. 19:00
Grįžti atgal

Mediateka

Infoteka, kurios kolekcijos prioritetas – šiuolaikiniai scenos menai ir kūrybinės industrijos, yra viešai prieinama visiems, norintiems geriau pažinti šias sritis.

Naršyti mediateką

Infoteka

menų spaustuvės infoteka pradėjo veikti 2009 gegužės 5 d. Tai šiuolaikinė biblioteka, kurios informacijos rinkinį sudaro knygos, periodika, filmų ir garso knygų kolekcijos bei spektaklių vaizdo įrašai.

Daugiau apie Infoteką...

Darbo laikas:
II 13.00–19.00
III 13.00–19.00
IV 13.00 –19.00
V 13.00–19.00
šeštadieniais, sekmadieniais ir pirmadieniais – Infoteka nedirba

Naujienos el. paštu